DICE turi ką parodyti Battlefield 4 vieno žaidėjo kampanijoje


Užkietėję tinklinių šaudyklių žaidėjai pasakytų: „Kam panašiems žaidimams reikalinga vieno žaidėjo kampanija? Juk visas malonumas slypi būtent daugelio žaidėjų režime“. Tačiau daug kas su tokia pozicija nesutiktų. Yra kategorija žmonių, kurie žaidimus perka vien dėl vieno žaidėjo kampanijos, o daugelio žaidėjo režimo dažniausiai neliečia.

Battlefield_4

Būtent šiai žaidėjų grupei kūrėjai iš kompanijos DICE ir kuria įtraukiančią Battlefield 4 siužetinę kampaniją. Šia tema su DICE kūrybinių direktoriumi Lars Gustavsson pabendravo puslapio CVG žurnalistai.

Vieno žaidėjo kampanija žaidime Battlefield 4 yra būtina, nežiūrint į visą galybę kritikos, kuri mus užklupo po Battlefield 3 kampanijos“, – teigė Lars Gustavsson. „Kurdami vieno žaidėjo kampaniją, mes daug ką sužinojome, ir mums yra ką parodyti. Mes pasiūlysime nuostabų siužetą.

Mes daug ką sužinojome, kryžmindami vieno ir daugelio žaidėjų režimus. Visa Levolution koncepcija daugumoje atvejų savo atsiradimu turėtų būti dėkinga vieno žaidėjo kampanijai, kurioje jūsų, be viso kito, laukia dramatinis siužetas.“

Mums buvo pažadėta produkto unifikacija, todėl nemažai daugelio žaidėjo režimo elementų buvo perkelti į siužetinę kampaniją. Tai ir galimybė valdyti būrį ir naudoti jį, vykdant taktinius veiksmus, daugiau veiksmų laisvės ir daug kas kita. Buvo atsižvelgta į visus Battlefield 3 kritikos sulaukusius elementus. Tokiu būdu, gavome „protingą“ kampaniją, kurioje žaidėjams reikia sumaniai naudoti priemones tikslams pasiekti“, – pareiškė Lars Gustavsson.

Priminsime, kad Battlefield 4 šiuo metu yra atviro Beta testavimo stadijoje; žaidimas prekyboje pasirodys spalio 29 d. Battlefield 4 taip pat taps pilotiniu žaidimu, skirtu naujos kartos konsolėms Xbox One ir PlayStation 4.

Vienas komentaras

  1. Kapitonas Ignas parašė:

    Tegu pirma tuos baisius bugus sutvarko su BETA


Kitos kategorijos naujienos