Eric Schmidt pareiškė, kad Android yra saugesnė platforma nei iOS


Eric Schmidt, Google direktorių valdybos pirmininkas ir buvęs šios kompanijos vadovas, mėgsta garsias frazes. Šį kartą jis viešai pareiškė, kad programinė platforma Android yra žymiai saugesnė, nei Apple operacinė sistema iOS, rašo puslapis ZDnet.

Eric Schmidt

Kompanijos Gartner surengto simpoziumo metu Eric Schmidt, išgirdęs vieno iš analitikų repliką apie tai, jog „Android“ „nėra pakankamai saugi“, atsakė, jog Google sistema yra „saugesnė nei iPhone“. Šis pasisakymas auditorijoje sukėlė nemažai juoko.

Eric Schmidt nesistengė savo pareiškimo patvirtinti tiesioginiais faktais, tačiau kažkodėl papasakojo apie tai, kiek Android įrenginių šiuo metu yra aktyvuota visame pasaulyje, bei apie tai, jog jų saugumo sistemos „praeina griežtą patikrą“.

Google direktorių valdybos pirmininkas taip pat neketino laukti klausimo Android ekosistemos fragmentaciją, tačiau atsakymas buvo gana keistas. Jo teigimu, suderinami tarpusavyje Android įrenginiai yra todėl, kad juos jungia unifikuota aplikacijų el. parduotuvė Google Play: „Mes turime pasirašė susitarimus su gamintojais, kad ir kitos aplikacijų el. parduotuvės turėtų būti suderinamos tarpusavyje, ir Android platformos atžvilgiu tai yra tikras proveržis.“

Galima priminti, kad neseniai JAV vyriausybinės agentūros atliko tyrimą. Jis parodė, jog daugelio mobilių įrenginių su Android negalima atnaujinti iki aktualiausios operacinės sistemos versijos. Tai reiškia, kad tokie įrenginiai yra potencialūs taikiniai dėl daugybės saugumo spragų.

Antra vertus, Eric Schmidt dar kartą pastebėjo, jog svarbiausias dalykas – tai visų Android skirtų aplikacijų tarpusavio suderinamumas. Savo pasirodymo pabaigoje Google valdybos pirmininkas pakartojo, jog Android operacinė sistema yra „ypač saugi“, o taip pat paragino naudotis Gmail, Chrome ir kitais produktais bei tarnybomis, kurias Google šiuo metu siūlo praktiškai viso pasaulio vartotojams.

6 komentarai (-ų)

 1. purpt parašė:

  Ha!

 2. robertas parašė:

  Truputi nusikalbejo, bet nieko, jam galima 🙂

 3. sn1k4r parašė:

  Žmogus norėjo kažką biškuti pasakyti, bet gavosi nesamonė, užuojauta 😉

 4. Dild parašė:

  Tai saugesne nes turi Google Play? 😀 Na keista keista, tegu dziaugiasi, kad Steve Jobs nebera o tai butu jis normaliai viska pasakes su faktais o neisgalvojas:)

 5. AL parašė:

  Čia jo frazė tinka tik GOOGLE telefonams kam update ateina immediately

 6. Lukošius parašė:

  uz tai reikia pirkti tik Nexus – kaina gera, hardwaras geras, atnaujinimai pasirodo daznai. o kam kaina nera svarbu, ima iPhone.


Kitos kategorijos naujienos