Etaloninių Radeon R9 280X versijų AMD nesiūlys


Kompanija AMD renginyje GPU’14 Tech Day nepasakė tiek daug kompiuterių entuziastus ir apžvalgininkus dominančių detalių, jog atsiranda vis daugiau naujų gandų apie būsimus Volcanic Islands grafinius adapterius.

AMD-Radeon-R9-280X

Draudimas skelbti būsimų flagmanų spartos rezultatus bus panaikintas tik spalio 15 d., o bandymai sužinoti tikrą Radeon R9 290X kainą taip pat nėra sėkmingi.  Vis tik labai norint, kažką sužinoti pavyksta.

Dar prieš pat Volcanic Islands vaizdo plokščių anonsą tapo žinoma, kad Radeon R9 290X ir Radeon R9 290 taps tikraisiais GPU Hawaii savininkais. Vienu laipteliu žemiau stovės Radeon R9 280X, kuri, beje, turės tik neetaloninį variantą.

Šio sprendimo pagrindą sudarys GPU Tahiti revizija su priedėliu XTL. Kalbant apie etalonines Radeon R9 280X versijas, tokios vaizdo plokštės galėjo būti išleistos arba ribotu tiražu, arba tai buvo išskirtinai prezentaciniai egzemplioriai.

Britų kompiuterių entuziastai spėja, kad Radeon R9 270X bus ne kas kita, o Radeon HD 7950 versija su 256 bitų magistrale ir 2 GB operatyvios atminties, tik už mažesnę kainą. Naujųjų grafinių adapterių anonso metu AMD pranešė, kad jos kainuos $199.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos