Facebook stebės vartotojų pelės žymeklio judėjimą


Socialinis tinklas „Facebook“ bando technologiją, kuri leis žymiai išplėsti kompanijos gaunamos informacijos apie socialinio tinklo vartotojus apimtis, praneša dienraštis „The Wall Street Journal“.

facebook_homepage_privacy

Pavyzdžiui, naujoji technologija leis stebėti „Facebook“ vartotojo pelės žymeklio judėjimą po „Facebook“ svetainę ir sužinoti, ar tam tikru laiko momentu vartotojo išmaniojo telefono ekrane yra matoma naujienų juosta, sakoma pranešime.

Skelbiama, kad tokiu būdu surinkti duomenys galės būti naudojami įvairiais tikslais, pavyzdžiui, dar tiksliau nutaikant tikslinę reklamą. „Facebook“ atstovas informavo, kad sprendimas dėl naujosios technologijos diegimo socialiniame tinkle bus priimtas per artimiausius mėnesius.

„Facebook“ nėra pirma kompanija, kuri diegia tokią technologiją. „Vaizdų turgus“ „Shutterstock“ jau kuris laikas naudoja sistemą „Hadoop“, kuri įrašinėja praktiškai visus veiksmus, kuriuos vartotojas atlieka kompanijos internetiniame puslapyje, tame tarpe ir pelės žymeklio judesius. Visa tai motyvuojama noru geriau pažinti vartotoją ir pateikti jam geresnį produktą.

 

Šaltinis: Balsas.lt

2 komentarai (-ų)

  1. jap parašė:

    legalus trojanas

  2. zet parašė:

    nieko naujo, tiesiog su testiniais zmonem daug kas peles zemelapius daro, o cia su visais ar random vartotojais.


Kitos kategorijos naujienos