Fujitsu pristatė nardantį hibridinį ultrabooką


Gyvenantys stichines nelaimes nuolat patiriančioje valstybėje japonai, kai tik atsiranda menkiausia galimybė, stengiasi elektroniniams įrenginiams suteikti apsaugos nuo drėgmės savybes. Nešiojamo kompiuterio ir planšetės hibridas Fujitsu Arrows Tab QH77/M su 12,5“ įstrižainės ekranu išimtimi netapo.

Fujitsu Arrows Tab QH77 M

Kompiuteris gavo prijungiamą klaviatūros bloką, taigi esant reikalui, jis gali veikti ir kaip planšetinis kompiuteris. Tiesa, jo viduje įdiegtas 1,6 GHz dažniu veikiantis procesorius Intel Core i5-4200U, taigi be aušinimo sistemos su ventiliatoriumi nebuvo apsieita.

Hibridinio kompiuterio unikalumas yra tas, jog jis gali ištverti panardinimą į vandenį, ir tam netrukdo netgi aušinimo sistemos ventiliatorius – jis tiesiog nustoja suktis, kai kompiuteris yra vandenyje.

Kompanijos Fujitsu atstovai taip pat atsakė į linksmą Engagdet žurnalistų klausimą, paaiškindami, kad naudoti ventiliatorių kaip sraigtą, kad kompiuteris galėtų judėti po vandeniu, deja, nepavyks, nes masė per didelė. Fujitsu teigimu, hibridinis ultrabookas rezervuare su vandeniu gali išbūti iki 30 minučių, kai gylis neviršija pusantro metro.

Faktiškai Fujitsu priskiria naująjį Arrows Tab QH77/M prie ultrabookų kategorijos „2-in-1“. Hibridinis sprendimas turi specialių rašiklį, kurį galima naudoti informacijos įvesčiai, taip pat operacinę sistemą Windows 8.1.

Ultrabookas palaiko akumuliatoriaus greito įkrovimo funkciją – įkrauti 80% baterijos galima vos per vieną valandą. Tiesa, būtina sąlyga, kad kompiuteris yra miego būsenoje arba apskritai išjungtas. Japonijoje ultrabookas Fujitsu Arrows Tab QH77/M debiutuos lapkričio 28 d., jo kaina sudarys $2149 (~ 5500 lt). Apie pasirodymą kituose regionuose gamintojas nieko nepranešė.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos