Planšetofono Galaxy Note III savikaina sudaro apie $232


Savo laiku pirmos kartos išmaniojo telefono Galaxy Note ekranas su 5,3“ įstrižaine sužavėdavo net ir labai daug mačiusį vartotoją. Matmenys buvo tokie, kad jis būdavo labiau panašus į planšetinį kompiuterį, nei į daugiafunkcinį telefoną, kurį kartas nuo karto būtina pridėti prie ausies.

galaxy-note-3-parts-01

Kritika planšetofonų adresu liejasi iki šiol, tačiau tai netrukdo eilei gamintojų išleisti tokių išmaniųjų telefonų, šalia kurių net trečios kartos Galaxy Note atrodo kaip neūžauga.

Galaxy Note III pardavimai prasidėjo dar praėjusio mėnesio pradžioje. Vienas iš išmaniojo telefono egzempliorių pateko į puslapio TechInsights specialistų rankas. Skirtingai nei „skrodikai“ iš iFixit, šiuo atveju tikslas buvo sužinoti mobilaus įrenginio savikainą, o ne tai, kaip gerai/prastai jis remontuojamas. Tiesa, abiejų puslapių ekspertų metodai yra labai panašūs.

Kaip įprasta, brangiausiomis dalimis tapo išmaniojo telefono procesorius ir ekranas. Kitų komponentų savikaina svyruoja ties $15, o bendra suma (atsižvelgiant į surinkimo ir testavimo kaina) siekia $232.50. Išmanųjį telefoną išardžiusieji pažymi, jog pateikti duomenys yra preliminarūs ir gali keistis po detalaus tyrimo.

galaxy-note-3-cost

Įdomu tai, kad Galaxy Note III kaina mažmeninės prekybos vietose prasideda nuo $699. Tokiu būdu, kiekvienas parduotas įrenginys kompanijai Samsung atneša neblogą pelną net ir atsižvelgiant į papildomas išlaidas reklamai, logistikai ir aptarnavimui.

galaxy-note-3-parts-02 galaxy-note-3-parts-03

Vienas komentaras

  1. efix parašė:

    5,7″, o ne 5,3″


Kitos kategorijos naujienos