Gigabyte pristatė motininę plokštę G1.Sniper B85


Kompanija Gigabyte papildė savo motininių plokščių seriją G1.Killer nauju produktu. Priminsime, kad tai yra „ypatingi“ sprendimai, kurie skirti kompiuterinių žaidimų mylėtojams. Šį kartą turime reikalų su modeliu, kuris gavo mikroschemų rinkinį Intel B85.

Motininėje plokštėje įdiegtas LGA 1150 lizdas, skirtas Intel Haswell architektūros procesoriams. Kartu galima rasti tokių sprendimų, kurie būdingi daug brangesnėms motininėms plokštėms.

Gigabyte G1 Sniper B85

Gigabyte G1.Sniper B5 yra standartinio ATX formato, maitinimo posistemė organizuota pagal formulę „4+1“. Maitinimas gaunamas, pasitelkiant vieną 8-pin kontaktų lizdą EPS ir standartinį 24-pin ATX.

Motinėje plokštėje įdiegtas vienas PCI Express 3.0 x16, antrasis vizualiai atrodo lygiai taip pat, tačiau palaiko tik keturias PCI Express 2.0 linijas. Papildomai rasime kelis PCI Express 1.0 ir PCI lizdus.

Duomenų kaupikliams skirtos šešios jungtys – keturios iš jų atitinka standartą SATA-III 6.0 Gbps, likę du pasižymi dvigubai mažesniu pralaidumu. Garso posistemę sudaro mikroschema Realtek ALC898, kuri įlituota izoliuotoje motininės plokštės srityje, papildomos kokybės ir patikimumo suteikia elektrolitiniai kondensatoriai Nichicon ir keičiami operaciniai stiprintuvai.

Iš akivaizdų trūkumų galima išskirti įvairių centrinio procesoriaus spartinimo galimybių nebuvimą – to nenumato pats mikroschemų rinkinys Intel B85. Apie Gigabyte G1.Sniper B5 kainą gamintojas kol kas nieko nepraneša.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos