Gigantiškas Microsoft Surface Pro 2 pasirodė Londono Trafalgaro aikštėje


Kokių tik įmantrių metodų nesiimama, norint išpopuliarinti savo produkciją. Pavyzdžiui, kompanija Microsoft, kuri neseniai pradėjo prekiauti antros kartos Surface planšetiniais kompiuteriais, patalpino gigantišką Surface 2 kopiją Londono (D.Britanija) Trafalgaro aikštėje.

giant-suface-london

Londono centrinėje aikštėje ši instaliacija buvo montuojama pusę paros. Būtina pažymėti, kad D. Britanijos sostinės gyventojams ir lankytojams pristatytas ne koks nors maketas, o realiai veikiantis planšetinis kompiuteris. Jo sensorinio ekrano įstrižainė sudaro 383“ (972 cm).

Be to, atitinkamų matmenų padaryta ir prijungiama klaviatūra-dangtelis Type Cover 2. Ant pastarosios dažnai sukiojasi moksleiviai, kurie noriai spausdina žodžius. Savo ruožtu, žurnalistai jau įvertino giganto planšetinio kompiuterio su Windows 8 sugebėjimus, dirbant su Twitter aplikacija. Ir buvo maloniai nustebę – viskas veikė puikiai.

Visas šis didžiulis ekranas per micro-HDMI ir USB sąsajas prijungtas prie standartinio planšetinio kompiuterio Surface Pro 2. Kaip buvo ruošiama didžiulė instaliacija, galima matyti iš žemiau pateikto vaizdo klipo:

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos