Google „išmanusis“ laikrodis jau beveik paruoštas serijinei gamybai


Autoritetingas verslo leidinys The Wall Street Journal praneša, kad kompanijos Google „išmanusis“ laikrodis yra galutinėje kūrimo stadijoje, ir kompanija dabar veda derybas su Azijos komponentų tiekėjais ir kontraktiniais gamintojais, kurie galėtų užsiimti šiuo nauju produktu.

google-chrome-watch-640

Naujasis mobilus įrenginys, veiksiantis su operacine sistema Android, galės pasigirti integracija su tarnyba Google Now. Pastaroji gali atsakyti į klausimus, pateikti rekomendacijų ir atspėti, kokia informacija vartotojui gali būti reikalinga konkrečiu metu.

Paieškos gigantas ypač intensyviai darbavosi prie technologijų, kurios leistų sumažinti tokio dėvimo kompiuterio energijos sąnaudas. Tai turėtų leisti išvengti liūdnos Samsung „išmaniojo“ laikrodžio Galaxy Gear patirties.

Google laikrodis galės sąveikauti su kitais įrenginiais (pavyzdžiui, išmaniaisiais telefonais), informaciją gaus iš jau minėtos Google Now. Kurdama laikrodį, Google bandė išspręsti eilę problemų, tarp kurių – abejotina tokių dėvimų kompiuterių nauda ir trumpas baterijos darbo laikas.

Kompanija Samsung, priminsime, rugsėjo pradžioje pristatė savo „išmanųjį“ laikrodį, tačiau panašu, kad jie nėra populiarūs – vartotojai atgal grąžina kas trečią Galaxy Gear.

Anot gandų, savo laikrodį ruošia ir kompanija Apple, tačiau konkretesnės informacijos apie jį kol kas nėra. Tikimasi, kad jo anonsas įvyks 2014 metais.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos