Viskas apie Google Nexus 5: paviešinta techninio aptarnavimo brošiūra


Anot gandų, spalio mėnesio pabaigoje kompanija Google pristatys savo eilinį išmanųjį telefoną, priklausantį Nexus serijai. Modelis Nexus 5 galėjo būti išleistas tiek dukterinės firmos Motorola  Mobility, tiek ir senas partneris – kompanija LG.

Vis tik dauguma gandų teigė, kad gamintoju išliks korėjiečių kompanija, taip ir nutiko. Dar daugiau, puslapio AndroidPolice žurnalistams į rankas pateko brošiūra, kuri pasakojo apie naujojo produkto techninį aptarnavimą. Ir čia galima rasti labai daug įdomios informacijos.

nexus_5_parts

Kalbama apie modelį LG-D821, kuris daugiau nėra „terra incongnita“, kadangi detalesnio aprašymo nelabai įmanoma gauti. Taigi Nexus 5 aparatinės platformos pagrindą sudaro Qualcomm keturių branduolių procesorius Snapdragon 800, dirbantis 2.3 GHz dažniu ir turintis grafikos posistemę Adreno 330.

Telefone įdiegta 2 GB operatyvios atminties, 16/32 GB talpos duomenų kaupiklis, 8 MP raiškos kamera su optine stabilizacija, priekinėje dalyje yra 1,3 MP kamera. Baterijos talpa – 2300 mAh, ją bus galima įkrauti bevieliu būdu. Taip pat rasime eilę daviklių, tarp jų akselerometrą, giroskopą, kompasą, priartėjimo, apšvietimo, slėgio sensorių.

nexus-5-brezinys

Iš bevielio ryšio adapterių rasime Wi-Fi, Bluetooth 4.0, NFC. Palaikomi mobiliojo ryšio standartai UMTS, GSM, CDMA, 4G LTE.

Nexus 5 gaus 4,95“ įstrižainės ekraną su IPS matrica. Maloniausia tai, kad Google naujiena turėtų būti dvigubai pigesnė, nei Apple išmanieji telefonai. Tai reiškia, kad kalbama apie $300-350 kainą už bazinę konfigūraciją.

2 komentarai (-ų)

  1. Mantinijo parašė:

    O koks tikslas rašyti kainą doleriais? Mes ir net Europa už tiek negaus.

    • guru parašė:

      kad žinotum, kas yra teisinga kaina, ir orientacinė pas mus, pridėjus pvm’ą. o jei kokie spekuliantai pas mus užsimeta per daug, kad žinotum, pas ką nepirkti 😉 a tai perka ir paskui skundžiasi, kaip brangiai moka, nes kitur pigiau.


Kitos kategorijos naujienos