Google gali ir toliau prekiauti Nexus 4, nepaisant jo pamainos pasirodymo


Jau visai greitai kompanija Google kartu su savo partneriu LG turėtų pristatyti naują išmanųjį telefoną – Nexus 5. Apie naujoką žinoma praktiškai viskas, kadangi prieš tam tikrą laiką buvo išplatinta techninio aptarnavimo skyriams skirtą brošiūra su visomis techninėmis specifikacijomis.

lg_nexus_4_official

Apie „etaloninio“ Android išmaniojo telefono ruošimą byloja ir tokie Google veiksmai, kaip aktualaus modelio – Nexus 4 – kainos sumažinimas. Ir vis tik pasirodė įrodymų, kad nepaisant naujojo Nexus 5 debiuto, rinkoje gali būti išlaikytas ir senoji versija.

Puslapio Engadget žurnalistai teigia, jog organizacijoje Bluetooth SIG šiuo metu sertifikuojamas išmanusis telefonas LG E960. Tai yra būtent tas modelis, kuris tapo Nexus 4 pagrindu.

Šaltinio teigimu, Nexus 4 gali gauti 4G LTE mobiliojo ryšio palaikymą, o į mažmeninę prekybą sugrįžti kaip pigesnė būsimo flagmano versija. Atsižvelgiant į tai, kad pigiausia Nexus 5 modifikacija kainuos $349, naujojo Nexus 4 LTE kaina turėtų būti dar mažesnė.

Tikėtina, kad kompanija Google tiesiog padarė išvadą, jog jai metas apsiginkluoti Apple naudojamu principu. Pastarasis numato, jog praėjusių metų modeliai vis dar išlieka prekyboje, tačiau vartotojams siūlomi už mažesnę kainą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos