Google savo išmanųjį laikrodį gali pristatyti jau spalio mėnesį


Rugsėjo mėnesį „Samsung“, „Sony“ ir dar keli smulkesni gamintojai pristatė savo išmaniuosius laikrodžius, kurie rinkose didesnio ažiotažo nesukėlė. Vis dėlto puslapio qz.com teigimu, pasigirsta vis daugiau gandų, kad šio mėnesio pabaigoje gali pasirodyti technologijų gigantės „Google“ kurtas išmanusis laikrodis.

Smartwatch-concept

Kadangi naujienos apie „Google“ ketinimus kol kas nėra pakankamai rimtos, vertinti technologinę pusę pakankamai sunku, tačiau qz.com rašo, kad tai nedraudžia spekuliuoti, ko reikėtų, kad laikrodis būtų sėkmingesnis, nei konkurentų bandymai.

Jei didžiausios paieškos sistemos pasaulyje kūrėjams pavyktų sukurti stilingą laikrodį su patogia platforma, kuris būtų lengvai naudojamas su „Android“ operacine sistema, „Google“ gal ir nesukurtų revoliucijos, tačiau kompanija turėtų galimybę sėkmingai eksperimentuoti.

Kurdama „Android“ operacinę sistemą, „Google“ nepabijojo rinkai pateikti trūkumų turinčią operacinę sistemą ir akivaizdu, kad toks sprendimas pasiteisino.

Qz.com teigimu, vienas iš sklandančių gandų leidžia manyti, kad „Google“ laikrodis bus kuriamas išimtinai „Motorola X“ išmaniajam telefonui. Vis dėlto tokiu atveju nesvarbu, koks geras kompanijos gaminys būtų, rinkos dalis bus smarkiai apribota.

Būtent tokia „Google“ klaida atvertų kelią „Apple“, apie kurios kuriamą „iWatch“ kalbama jau kurį laiką. Čia galima rasti analogijų ir ankstesnėje istorijoje – praėjusio dešimtmečio viduryje populiarūs MP3 grotuvai nebuvo jokia naujiena, kuomet į rinką su trenksmu atėjo „iPod“ grotuvai. Tačiau čia ir slypi „Apple“ intuicija – kompanija yra linkusi analizuoti konkurentų klaidas ir rinkai pristatyti tobulesnį produktą, rašo qz.com.

Šaltinis: Ekonomika.lt

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos