GTA V pasirodė daugelio žaidėjų režimas (bet serveriai perkrauti)


Žaidimas Grand Theft Auto V prekyboje pasirodė praėjusio mėnesio pabaigoje ir iš karto pasiekė absoliutų rekordą pagal uždirbtų pajamų lygį: net ir patys žiūrimiausi Holivudo filmai per pirmą dieną nesurinkdavo $800 mln.

Vakar Rockstar Games pagaliau suteikė galimybę naudoti daugelio žaidėjų režimą. Kaip ir buvo galima tikėtis, žaidimo serveriai iš karto buvo perpildyti. Ir nėra ko stebėtis – parduotų žaidimo kopijų skaičius viršijo 16 mln. ribą.

Daugelis žaidėjų skundžiasi, jog viskas kraunasi labai ilgai arba apskritai nesikrauna. Kūrėjai iš Rockstar Games iš karto atsiliepė: studijos atstovas spaudai pranešė, jog darbuotojai pluša kiaurą parą, diegdami naujus serverius.

Taip pat buvo įspėta, jog yra klaidų tikimybė, sistemos nulūžimo ir kitų nesklandumų galimybė. Kartu kūrėjai neatmeta galimybės, jog bus priversti keisti žaidimo mechaniką, kad būtų išsaugotas balansas.

Priminsime, kad GTA V daugelio žaidėjų režime papulsime į Los Santoso miestą likus keletui mėnesių iki įvykių, aprašytų vieno žaidėjo siužete. Draugai galės kartu gyventi virtualiame mieste, taip pat vykdyti bendrus įvairių įstaigų apiplėšimus, taip užsidirbdami reputacijos taškų.

Vienas komentaras

  1. Destroyeris3000 parašė:

    Nežinau ar man čia vienam, bet man trūksta online žmonių, pvz ant ps3 ryte buna 0 online…


Kitos kategorijos naujienos