GeForce GTX 650 Ti Boost ir GTX 660 gamyba nutraukiama


Šiandien turėtų būti anonsuota pagrindinė naujų AMD vaizdo plokščių Volcanic Islands šeimos atstovų dalis, tačiau tai nereiškia, kad naujienose neatsiras vietos ir apie nVidia grafinius adapterius. Ir tai bus ne reklaminiai straipsniai apie žaidimų kompiuterių gamintojus (tokius kaip ORIGIN PC), kurie atsisako naudoti AMD vaizdo plokštes, o daug žemiškesni dalykai.

Asus_GTX660

Švedų puslapio SweClockers žurnalistai praneša, kad kompanija nVidia ruošia išvalyti savo grafinių adapterių asortimentą. Parduotuvių lentynas turėtų palikti tokie modeliai, kaip GeForce GTX 660 ir GeForce GTX 650 Ti Boost.

Akivaizdu, jog jas pakeis nauji GeForce 700 serijos grafiniai sprendimai, apie kuriuos sklinda gandai jau keletą savaičių. Žinoma, GeForce GTX 660 ir GeForce GTX 650 Ti Boost likučiai turėtų būti išpardavinėjami už mažesnę kainą, nei matome dabar. Tai reiškia, kad šiuos modelius turėtume pamatyti ne viename akcijiniame kompiuteryje, kuris bus pasiūlytas kalėdinių išpardavimų laikotarpiu.

AMD vaizdo plokščių gerbėjai taip pat sulaukė gerų naujienų. Kadangi Radeon HD 79xx, Radeon HD 78xx ir Radeon HD 7790 serijų vaizdo plokščių gamyba taip pat nutraukiama, jos irgi turėtų pigti, kaip ir nVidia sprendimai. Kokie sprendimai juos pakeis, AMD oficialiai turėtų pranešti jau šiandien.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos