Iki Tokijo akvariumo išmaniųjų telefonų savininkus palydės virtualūs pingvinai


Kaip surasti kelią nežinomame mieste iki tam tikros lankytinos vietos, jei niekas iš aplinkinių nežino, kur visa tai yra? Dar prieš  dešimt metų bet kas pasiklystų, tačiau dabar, žinoma, mes turime GPS. Antra vertus, ne visi moka orientuotis pagal žemėlapį, ir čia į pagalbą ateina virtuali realybė.

Nuo šiol žmogus gali tiesiog žiūrėti į savo išmaniojo telefono ekraną, kartu pasitelkti kamerą, ir eiti ten, kur veda nuorodos. Tačiau jei panorėsite pasiekti garsųjį Tokijo (Japonija) akvariumą „Sunshine Aquarium“, jums kelią parodys ne bedvasė žymė.

Aplikacija „Penguin Navi“ navigacijai naudoja virtualius pingvinus. Reikia tik pažvelgti į kelią, ir bus galima matyti, kaip jus veda frakuotieji paukščiai. Ir žingsniuoja jie būtent „Sunshine Aquarium“ pusėn.

Reikia pažymėti, kad virtualių pingvinų judesiai buvo nukopijuoti iš tikrų. Tokijo akvariumo vadovybė buvo priversta sukurti tokią aplikaciją, kadangi jūrų gyvūnus priglaudusi įstaiga sulaukdavo labai mažai lankytojų. Juo labiau, kad aplinkui yra kitų įžymių vietų, kurias japonai bei turistai renkasi žymiai dažniau.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos