Intel prisipažino, kad mobilių telefonų kryptis nebuvo prioritetinė


Šių metų gegužės mėnesį iš Intel vadovo pareigų atsistatydino kompanijos veteranas Paul Otellini, o jo pareigas dalinai parėmė dabartinis generalinis direktorius Brian Krzanich. Savo ruožtu, kitą dalį pareigų parėmė moteris – Renee James, kuri paskirta į prezidento postą.

Renee-James-Intel-president

Duodama interviu naujienų agentūrai Bloomberg, ji pareiškė, kad dabartinis procesorių giganto atsilikimas nuo konkurentų mobilių telefonų srityje buvo sąmoningo prioritetų paskirstymo pasekmė.

Tuometinis vadovas Paul Otellini tuomet daugiau dėmesio skyrė asmeninių kompiuterių segmentui. Antra vertus, tai visiškai nereiškia, kad kompanija neturi reikiamų išteklių, jog būtų padarytas atitinkamas šuolis mobilių įrenginių rinkoje, kuris leistų panaikinti atsilikimą nuo dabartinių lyderių.

Naujoji Intel vadovybė yra pasiruošusi išleisti naujus procesorius tuomet, kai tik jie bus paruošti. Tai reiškia, kad anonsai nebus užlaikomi vien tam, kad yra kažkokie kiti prioritetai.

Anonsų grafikai taip pat siejami su konkrečių produktų paruošimu, o ne dėl to, kad yra iš anksto suformuota kažkokia strategija. Daug ryžtingesnės veiklos mobilioje rinkoje pavyzdžiu galima laikyti rugsėjį įvykusių Quark procesorių premjerą. Pastarieji bus naudojami integruojamoje technikoje ir dėvimuose kompiuteriuose.

Intel prezidentės Renee James teigimu, nors tai ir neatrodo kaip ryžtingas kompanijos žingsnis, tačiau procesorių gigantui tai vis tiek yra svarbus ėjimas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos