Apple pripažįsta, kad iPad mini su Retina ekranu deficitas įmanomas


Ketvirčio ataskaitai skirtoje konferencijoje Apple vadovas Tim Cook pavadino iPad Air geriausiu per visą kompanijos egzistavimo istoriją planšetiniu kompiuteriu. Negana to, būsimos Kalėdos pakrikštytos kaip „iPad Christmas“. Praėjusiame ketvirtyje iPad pardavimai nepadidėjo, lyginant su praėjusiais metais, tuo tarpu pajamos iš jų apskritai susitraukė 13%.

ipad-mini-retina

Kalbėdamas su analitikais, Tim Cook prisipažino, jog kompanija nėra įsitikinusi savo galimybėmis pilnai patenkinti iPad mini su Retina ekranu paklausą. Bent jau iki 2013 metų pabaigos. Apie paklausos dydį bus galima spręsti tik po pardavimų pradžios, kuri numatyta šių metų lapkričio mėnesį.

Dėl vieno aspekto Apple vadovas yra visiškai įsitikinęs – šių metų IV ketvirtyje turėtų būti parduota daugiau įvairių iPad modelių, nei praėjusiame.

Apple vadovybė taip pat neslepia, kad stebimas iPhone 5S deficitas. Kol kas kompanija iš Kupertino negali akimirksniu patenkinti visus turimus užsakymus, tačiau situacija po truputį gerėja. Dėl šios priežastis pardavimų geografija ir toliau plečiasi, o 2013 metų pabaigoje naujuoju flagmanu bus prekiaujama 100 pasaulio šalių.

Kartu Apple pažymėjo, jog iPad dalis švietimo įstaigoms skirtame segmente sudaro net 94%. Taip vadinamų „chromebook“ kompiuterių Apple atstovai kai kur sutiko, tačiau pagrindinė įsigyjamų sprendimų dalis – tai PC, Mac arba iPad.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos