Amerikiečių kompanijos parodė JAV kariškiams savo robotus – žudikus


Visi mes pripratome, kad kariniai robotai, iš esmės, sutinkami filmuose arba kompiuteriniuose žaidimuose. Antra vertus, kartais žmonės pamiršta, kad ta pat „ateitis“ jau atėjo. Šiame vaizdo klipe pristatyti robotai – žudikai, kuriuos kuria įvairios amerikiečių kartinės pramonės kompanijos.

Demonstracijoje, kuri buvo surengta amerikiečių kariškiams, protingos mašinos vežiojo kareivių ekipiruotę (tarp robotų buvo pastebėtas ir garsusis Big Dog Boston Dynamics), įveikdavo skirtingo sudėtingumo vietoves, o taip pat (kas įdomiausia) rodė, kaip jie valdo kulkosvaidį MG-240.

Beje, vaizdo klipe matyti, jog robotas yra prikaustytas prie stulpų. Tai padaryta tam, kad būtų galima apsidrausti nuo tų atvejų, kai robotas tampa nekontroliuojamas. Žinoma, tokių įvykių tikimybė yra labai maža, tačiau apsidrausti niekas netrukdo.

Robotai su kulkosvaidžiais buvo valdomi rankiniu būtu – savarankiškai mašinoms elgtis dar neleidžiama. Tokiu būdu, dar anksti tikėtis, kad bus pakartotas kelių dešimtmečių senumo filmo „Robotas policininkas“ (Robocop) scenarijus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos