Keli patarimai, kaip paspartinti iOS 7 darbo spartą


Operacinė sistema „iOS 7“, kaip teigia pati „Apple“, yra didžiausias „iOS“ platformos atnaujinimas istorijoje. Iš esmės pakeistas ne tik dizainas, bet ir daugelis kitų sistemos komponentų, pavyzdžiui, aplikacijų perjungimas.

redesign_ios7

Naujausioje „iOS“ versijoje aplikacijos įjungiamos ir išjungiamos su specialia animacija, kuri padeda gražiai persiorientuoti nuo vieno lango prie kito. Tačiau aktyvesniems vartotojams ši funkcija gali kiek pabosti, nes nors ir atrodo sunkiai įtikima, tačiau atima laiko. Kaip to išvengti?

„Apple“ prieš mažiau nei savaitę išleido „iOS 7.0.3“ atnaujinimą, kuriame vartotojams leidžiama išjungti animaciją, naudojamą įjungiant ir išjungiant aplikacijas. Tą padaryti galima nustatymų skiltyje: General – Accessibility – Reduce Motion.

Tokiu būdu daugiau laiko pareikalaujanti animacija bus išjungta, aplikacijos įsijungs ir išsijungs greičiau, o įrenginys su „iOS 7“ atrodys, kad veikia greičiau.

Šaltinis: Ekonomika.lt

3 komentarai (-ų)

 1. tomas parašė:

  Keli, bet vienas patarimas? Seems legit

  • guru parašė:

   1 patarimas – atsisiunčiam ir instaliuojam ios atnaujinimą, 2 patarimas – išjungiam efektus. štai jums ir KELI patarimai 😉

   • Sisteminis ryšys parašė:

    Tekste aptariamas priežastinis ryšys.
    Neturint iOS 7.0.3, – nėra ir galimybės išjungti aplikacijų animacijos.
    Apibendrinant išdėstytą – tai tik 1 PATARIMAS.


Kitos kategorijos naujienos