Kas trečias laikrodžio Galaxy Gear egzempliorius grąžinamas pardavėjui


Praktiškai iš karto po „išmaniojo“ laikrodžio Galaxy Gear debiuto kompanijai Samsung teko atlaikyti laviną kritikos. Korėjiečiai turėjo ne tik į ją atsakyti, tačiau ir nuraminti vartotojus, kurie iš aksesuaro laukė žymiai daugiau, nei gavo iš tikrųjų.

Samsung-Galaxy-Gear-IFA-2013

Kompanijos Samsung „gelbėjimosi arkliuku“ turėjo tapti pareiškimai, kad Galaxy Gear palaikys dar aštuoni išmanieji telefonai šalia jau esamo Galaxy Note III. Tiesa, šis žingsnis labiau skirtas naujiems pirkėjams, nei „senų“ laikrodžių savininkų nuraminimui.

Beje, mažmeninės prekybos tinklas Best Buy yra priverstas susitaikyti su faktu, kad maždaug kas trečias parduotas Galaxy Gear egzempliorius yra grąžinamas atgal. Pranešama, kad grįžimo pas pardavėją priežastis visų pirma slypi ne „išmaniojo“ laikrodžio defektuose, o dingusiu vartotojų noru naudoti Galaxy Gear bei vilčių nepateisinimas.

Pati kompanija Samsung jokių komentarų šiuo klausimu nepateikė. Vis tik jei informacija apie masinius Galaxy Gear grąžinimus į prekybos taškus pasitvirtins, P. Korėjos elektronikos gigantui teks smarkiai padirbėti prie galimos Galaxy Gear pamainos. Tikėtina, kad kurį laiką netgi gali tekti atsisakyti šio produkto, kol ateis tinkamesnis momentas.

3 komentarai (-ų)

  1. Varnėnas parašė:

    Atrodo truputį kraupiai.

  2. Ro parašė:

    Grąžinamas

  3. thermal parašė:

    galėjo tradiciškai palaukti, kol apple išleis savo laikrodį, tada būtų nukopijavę ir sėkmingai pardavinėtų, kaip su galaxy telefonais padarė 🙂


Kitos kategorijos naujienos