Kitąmet Sony ketina realizuoti 65 mln. išmaniųjų telefonų


Puslapis DigiTimes, remdamasis informuotais šaltiniais iš Taivano, praneša, jog kompanija Sony Mobile planuoja per 2014 finansinius metus (japonų firmos kalendoriuje tai yra laikotarpis nuo 2014 m. balandžio iki 2015 m. kovo) rinkai patiekti 65 mln. išmaniųjų telefonų. Tai yra net 55% daugiau, nei prognozuojamas 2013 finansinių metų vidurkis, per kurį numatyta parduoti 42 mln. išmaniųjų telefonų.

xperia-z-ultra-display

Kartu šaltiniai praneša, jog Sony Mobile ketina padidinti savo produkcijos užsakymus iš Taivano kontraktinių gamintojų, tokių kaip Arima Communications, Compal Communications ir Foxconn/FIH Mobile.

Kiekviena iš trijų kompanijų, šaltinio teigimu, per metus turės pagaminti 2-4 skirtingus Sony Mobile modelius per kitus finansinius metus. Tai reiškia, kad Sony gali maždaug 50% padidinti išmaniųjų telefonų užsakymus iš minėtų Taivano kompanijų. Kartu tikimasi, jog japonų kompanija naudos ne tik kompanijos Qualcomm procesorius, tačiau ir daug pigesnes mikroschemas, kurias gamina MediaTek.

Galiausiai 2014 finansiniais metais kompanija Sony turėtų pristatyti savo pirmą mobilų įrenginį su operacine sistema Firefox OS – pastarasis įrenginys visų pirma bus skirtas biudžetiniam ir vidutiniam kainų segmentui, o pagrindinėmis rinkomis taps besivystančios šalys.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos