Kodėl Android vis dar geriau negu iOS 7?


Neseniai pasirodžiusi operacinė sistema „iOS 7“ skirta „Apple“ telefonams, galbūt, verčia „Android“ naudotojus nuliūsti, tačiau naujienų portalas „Entrepeneur“ pateikia keletą priežasčių, kodėl „Android“ yra geriau negu „iOS 7“.

iOS-7-vs-Android-Jelly-Bean

1. „Android“ galima atsisiųsti telefono dizaino temas. Esant poreikiui, galima atsisiųsti netgi „iOS 7“ temą.

2. Kai „Android“ telefoną prijungiate prie kompiuterio, savo dokumentų sistemą galite matyti iš karto. „Apple“ priėjimas prie failų yra sudėtingesnis.

3. „Android“ pranešimų centras (angl. – „Notification center“) yra patogesnis už „iOS 7“. „Android“ telefonuose galite atlikti veiksmus tiesiogiai iš pranešimš centro, ,,Apple” telefone jums reikės įjungti atitinkamą programėlę.

4. Adresų knygoje „Android“ telefonuose kontaktai automatiškai (sujungus telefoną su socialiniais tinklais) pateikiami kartu su nuotraukomis. „iOS“ šios funkcijos neturi.

5. „Android“ suteikia galimybę vienu prietaisu naudotis daugybei vartotojų. Be to, galima limituoti, kiek vienas ar kitas vartotojas gali matyti ir daryti.

6. „Android“ nerūpi, iš kur keliate muziką į savo įrenginį. „iOS 7“ reikalauja „iTunes“ programėlės (lygiai taip pat kaip nuotraukoms – „iPhotos“).

7. „Google Play Store“ turi daugiau parinkčių negu „App Store“.

8. Daugumoje „Android“ telefonų galite atrakinti telefoną ir atsidurti kurioje tik norite programėlėje. Tai taupo laiką.

9. „Android“ telefonai siūlo daug daugiau atrakinimo būdų negu „iOS 7“.

10. „iOS 7“ dalintis informacija galite tik žinutėmis, el. paštu, „Twitter“, „Facebook“ arba „Flickr“. „Android“ telefonuose galima dalintis informacija bet kuria programėle, kurią įdiegėte į savo išmanųjį telefoną ir kuri gali atlikti dalinimosi (angl. – „sharing“) funkciją

Šaltinis: Ekonomika.lt

14 komentarai (-ų)

 1. Kapitonas Ignas parašė:

  6 punkte skliaustuose parasyta tiap

 2. Dainius parašė:

  Bulshitas … nežiūrint į šio straipsnio liaupses Androidui, iOS vis tiek išlieka geriausiu OS mobiliam telefomui ir tabui … Sutinku kad iOS turi savu niuansu tačiau bendrai paemus tai daug patogesnė sistema nei Android …. beja iOS naudojama tik iskirtinai aukstos kokybes irenginiuose.

  • Darius parašė:

   „…iskirtinai aukstos kokybes irenginiuose“ turėjai galvoje išskirtinai brangiuose ir kokybe niekuo nesiskiriančiuose nuo android įrenginių?
   Šneki pievas ir viskas. Jei tavo žodžiai būtų tiesa iOS senai būtų kiekvienam telefone ar planšetėje 🙂

 3. Paulius parašė:

  Puse tų punktų yra bullshit, skiedalų lygis. Ir viea ir kita operacinė yra gera, ir gerenės nėra ir nebus. Tai du patys didžiausi konkurentai, o jūs pasiduodate tokioms provokacijoms, kad „android geresnis už ios“, ar „ios veikia greičiau nei android“ – juokinga. Vienam vienas geriau, kitam kitas. Ir taip va palyginti skirtingas operacines yra nesamonė, nes viena veikia vienaip, kita os kitaip. 10 punktų kuo ios geriau už android aš ir galėčiau sugalvot greitai, bet tai čia tuščias laiko švaistymas. Abi OS geros, faktas kad ios ant kokio samsung galaxy s4 veiktų geriau nei android, ir faktas kad android yra patogesnė, nes turi daugiau vartotojui skirtų pasirinkčių, bei viską galima keisti, ko neleidžia ios.

 4. audrius parašė:

  iOS geras, nes islaizytas tiek, kad butu elementariai paprastas ir lengvai suprantamas, optimizuota ir hardwaras, ir softwaras,ko nepasakysi apie android gamintojus, kuriems svarbiau dideli skaiciai (i samsung pirstais nerodysiu). Is android gamintoju nebent Sony galeciau isskirti.

  • zet parašė:

   IOS7 nemaigiau, bet tie islaizymai tai nejuoking. Pvz kaip sename iphone buvo kad neina pasikeisti zadintuvo melodijos 🙂 😀 Net 4 iphone nera softvario back mygtuko ar keliu programu palaikymo mechanizmo. Patikek, tiek android tiek IOS dar laizyti ir laizyti, kad butu islaizyta. Pas IOS gal labiau estiskai ir islaizytai tiktai atrodo, arba marketingas taip kalba.

 5. Gintare parašė:

  Oho kiek cia „internetiniu expertu“. Š… varo kaip visada.

 6. Justas parašė:

  Mano pastebėjimas, kad ios dirba kaip programų atidarytuvas, viskas vyksta per įrašytas programas – neatidaręs programos nieko nenuveiksi. O android – skaityt visus tuos punktus 😀 +++ dar visa tai, kas nepaminėta. 😀

 7. zet parašė:

  as galiu isvardinti 10 dideliu dalyku, del ko pvz dabar android blogai.
  Manau taip pat galima isvardinti ir IOS daug dalyku, kas yra blogai.

  Pasirinkimo laisve.

  • Gintare parašė:

   Jei reiktu isvardyti is tikro tai lektum i krumus. As galiu isvardinti 100 dideliu dalyku, del ko ios blogai, ir ka ??? Pastoviai stumiat ant to androido. Pavydas jumis valdo, „expertai“ jus.

   • .... parašė:

    tau viskas gerai, kur as ant ko stumiu, tu bent skaityti moki ?

 8. .... parašė:

  to faceit komandai:
  nu neprofiseonaliai sugalvotas pavadinimas, delfio lygio. Geriau isvardinkite pliusus, minusus,analize.

 9. None parašė:

  Aplamai paemus Android turi daugiau pliusu nei iOS. iOS gal ir islaizyta, bet niekuo neipatinga ir visiskai uzdara operacine sistema vartotojo atzvilgiu. Kitaip sakant, jei nenori nieko ipatingo, esi „bukas“ arba tiesiog reikia patikimo ir uzbaigto produkto – iOS puikiai tiks.

  Abi yra geros operacines sistemos, tiek iOS tiek Android, bet .. su Android gali daryti dvigubai, trigubai ir keturgubai daugiau nei iOS. Kam to reikia, kam nereikia .. bet tiesa yra tiesa.

 10. Paulius parašė:

  Sudas tas androidas nepatinka jis man. Žinot kodel? Nes jis lagina juo sunku naudotis ir prikrauta nereikalingu funkcijų. Ir plius tarkim ant iphono uzsiregini emaila ir ten tu gali kada nori ji ištrinti laisvai persijungti kita apple id ir pan. O jeigu androide tu nori ta padaryti turi viską restorint. Be to androide operacine sistema tu tik keliom versijom atsinaujinsi ten 😉 o iphone tu atsinaujinti gali daug kartu ;))) (aišku jeigu modelis ne toks senas) ir negalvokit kad android jau labai tokia geriausia os nes man wp ir iOS yra zymiai geresnes ;)) aišku ir jie turi minusu bet man jie labiau patinka nes jie nekvailioja kaip android.


Kitos kategorijos naujienos