MediaTek gali užimti trečdalį „ne Apple“ planšetinių kompiuterių rinkos


Kompanija MediaTek 2014 metais ketina padvigubinti planšetiniams kompiuteriams skirtų procesorių tiekimą, praneša puslapis DigiTimes, remdamasis savais mobilios industrijos šaltiniais. Tokiu būdu, iki trečdalio visų „ne Apple“ planšetinių kompiuterių kitais metais naudotų šios kinų kompanijos sukurtas SoC mikroschemas.

mediatek-soc-640

Tarp procesorių, kuriuos kompanija MediaTek siūlo planšetinių kompiuterių gamintojams, yra tokie modeliai, kaip MT8125, MT8135, MT8389 ir MT8382. Visi jie yra plačiai naudojami tokių žinomų kompanijų, kaip ASUS, Lenovo ir Acer, produktuose, taip pat visoje eilėje mažai žinomų (ar net bevardžių) kinų kompanijų sprendimuose.

Beje, šių metų lapkričio mėnesio pradžioje MediaTek išleis savo pirmąjį aštuonių branduolių mobilų procesorių, kuris, esant deramam programinės įrangos kūrėjų palaikymui, galės konkuruoti su daug garsesniais (ir brangesniais) kitų kompanijų sprendimais. Reikia pripažinti, kad MediaTek turi labai didelį potencialą, o ateityje kompanija gali tapti vienu pirmaujančių savo srities žaidėjų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos