Microsoft giriasi antros kartos planšečių Surface pardavimais


Prasti pirmos kartos planšetinių kompiuterių Microsoft Surface pardavimai, kaip prisimename, virto beveik milijardu JAV dolerių nuostoliu ir didžiulėmis atsargomis sandėliuose. Manoma, kad ši nesėkmė tapo viena iš priežasčių, kodėl pasitraukė Microsoft generalinis direktorius Steve Ballmer.

panay_holding_surface_2

Atsisakyti savo firminių planšetinių kompiuterių idėjos programinės įrangos gigantas kol kas neketina. Microsoft ne tik pristatė kelis naujus antros kartos  Surface modelius, tačiau rinkoje paliko smarkiai atpigintą Surface RT. Kartu buvo pažadėta, jog ateityje pasirodys ir kitokių formatų modeliai.

Puslapio CNet žurnalistams kompanijos Microsoft atstovai pareiškė, jog planšetiniai kompiuteriai Surface 2 ir Surface Pro 2 beveik visiškai išparduoti. Iš šių žodžių sunku suprasti, ar tai yra neįprastai didelės paklausos, ar labai ribotu tiražu išleistos pirmosios partijos pasekmė.

Kai kuriems vartotojams, kurie antros kartos Surface užsakinėja per firminę Microsoft el. parduotuvę, siūloma laukti iki pat mėnesio pabaigos. Microsoft atstovai paaiškino, kad kai kurių antros kartos Surface modifikacijų atsargos arti išsekimo. Kadangi jų įgyti norinčių vartotojų dar yra, jiems ši aplinkybė tampa tam tikru nepatogumu. Kartu ir Microsoft tai gali tapti neigiamu faktoriumi, kadangi konkurentai siūlo nemažai patrauklių sprendimų – ta pati Apple spalį turėtų anonsuoti naujos kartos iPad 5 ir iPad mini 2.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos