Microsoft paprašė HTC įdiegti Windows Phone į Android telefonus


Praėjo jau beveik treji metai, kai buvo išleista operacinė sistema Windows Phone, ir nors per tiek laiko ji padarė pažangą, bet ši programinė įranga vis dar nėra tokia žavinti. Išmaniųjų  telefonų rinkoje Microsoft vis dar atsilieka nuo Android ir iOS, todėl amerikiečių kompanija priversta priimti desperatiškų sprendimų, kad WP populiarumas padidėtų.

Microsoft vadovas Steve Ballmer (kairėje) ir HTC galva Peter Chou pristato WP telefonus

Microsoft vadovas Steve Ballmer (kairėje) ir HTC galva Peter Chou pristato WP telefonus

Šį kartą Microsoft nusprendė pasiūlyti HTC įrašyti Windows Phone į telefonus, kurių paprastai sukurti darbui su operacine sistema Android. Tai reiškia, kad telefonas veiks su dvejomis operacinėmis sistemomis, ir vartotojas galėtų keisti vieną kita, kada tik panorėjęs.

Toks veikimo principas jau egzistuoja kai kuriuose planšetinių kompiuterių modeliuose. Kad susitarimas būtų lengviau pasiektas, Microsoft HTC pasiūlė operacinės sistemos licencijų mokesčio panaikinimą. Windows Phone buvimas Android telefonuose reikštų, kad žmonės galėtų išbandyti Microsoft produktą be būtinybės atskirai įsigyti Windows Phone išmanųjį telefoną.

Daugelis žmonių išbandytų kitokią operacinę sistemą, bet nenori žengti šio žingsnio, ypač palyginę jų galimybes. Atsižvelgiant į Android populiarumą, žmonės galės pirkti telefoną su Google produktu ir tuo pačiu išbandyti Windows Phone. Microsoft tiki, kad tai padės padidinti jų rinkos dalį.

Tiesa, šiuo metu kompanijos HTC pozicijos svyruoja ir be papildomų eksperimentų, todėl labai abejotina, kad ši strategija labai pagelbėtų Microsoft.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos