Microsoft pradeda prekiauti antros kartos Surface planšetiniais kompiuteriais


Maždaug prieš mėnesį kompanija Microsoft anonsavo antros kartos Surface planšetinius kompiuterius. Iš štai visai neseniai jie pasirodė prekyboje 21 šalyje. Tiesa, tarp jų Lietuvos nėra. Lapkričio mėnesio pradžioje šie planšetiniai kompiuteriai pasirodys Kinijos rinkoje, tačiau apie kitus regionus kompanija Microsoft atskleisti informacijos neskuba.

surface-pro-2-tablet-640

Naujieji mobilūs sprendimai – Surface 2 ir Surface Pro 2 – savo išore praktiškai nepasikeitė nuo savo pirmtakų, tačiau gavo visiškai atnaujintą aparatinę įrangą bei naują operacinę sistemą. Surface 2 aprūpintas nVidia procesoriumi Tegra 4 ir dirba su OS Windows RT 8.1, tuo tarpu Surface Pro 2 gali pasigirti Haswell architektūros Intel Core procesoriumi ir operacine sistema Windows 8.1.

Surface 2 su 32 GB kaupikliu kaina sudaro $449, tuo tarpu už $549 galima įsigyti 64 GB modifikaciją. Surface Pro 2 su 4 GB operatyvios atminties ir 64 GB kaupikliu bazinė kaina sudaro įspūdingus $899, tuo tarpu norintys turėti 128 GB versiją, turės sumokėti $999.

Taip pat yra kitokių Surface Pro 2 modifikacijų: versija su 8 GB operatyvios atminties ir 256 GB kaupikliu atsieis $1299, tuo tarpu pažangiausia modifikacija su 8 GB operatyvios atminties ir 512 GB kaupikliu kainuos $1799. Beje, pastarosios dvi planšetinio kompiuterio versijos prekybos taškus pasieks šių metų gruodžio 15 d.

Rinkoje taip pat pasilieka ir pirmos kartos Microsoft Surface planšetinis kompiuteris, kuris dabar kainuos $349. Kaip seksis Microsoft prekiauti naujaisiais produktais, parodys kita kompanijos ketvirčio ataskaita.

3 komentarai (-ų)

  1. D parašė:

    antra karta lipa ant topacio greblio? 🙂

  2. Kestas parašė:

    O tas Grėblis yra kaina. uz pro moketi 3500Lt tai per daug. na sekmes jiems, bus apie 2000-2500 susimastysiu

  3. Leons parašė:

    Na jo kaina gana kandžiojasi. Panaši Alternatyva yra Sony Vaio 11 (kaina šiektiek mažesnė), ar Dell Venue 11 Pro (dar neišleistas į prekybą, bet turės daug komplektavimo galimybių).


Kitos kategorijos naujienos