Mozilla išleido naują naršyklės versiją Firefox 25


Kompanija Mozilla toliau laikosi grafiko, kuris numato reguliarų naujų naršyklės Firefox versijų pasirodymą. Šį kartą vartotojų teismui pateikta Firefox 25. Pastaroji skirta operacinėms sistemoms Windows, Linux ir Mac OS X.

firefox25_header

Naujoje naršyklės versijoje paieškos laukelis daugiau nėra atskiras skirtingoms kortelėms. Be to, vartotojas galės perkelti istoriją ir nustatymus iš kitos naršyklės, net jei Firefox nebuvo naudojama paskutinius kelis mėnesius. Naršyklės keitimas neištrins peržiūros seansų, kaip tai nutikdavo anksčiau.

Be visų kitų pakeitimų Firefox 25 gavo CSS3 atributo „background-attachment: local“ palaikymą, realizuotas naujų ES6 funkcijų palaikymas, „iframe“ dokumentui galės būti nurodytas atributas „inline“.

 • Atsisiųsti Mozilla Firefox iš kūrėjų puslapio: nuoroda

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

12 komentarai (-ų)

 1. saulius parašė:

  Jai sutvarkytu stabiluma tai butu saunu… bet kai kas antra puslapi ar kas trecia youtubes video uzlusta FF, tai tikrai nervina

  • edvinas parašė:

   gyvenime enra uzluzusi firfox man, psulapiu daug prisidares ir niekas neluzta, youtube tuo labiau, taigi nereikia kaltinti firefox luzimu, gal laikas jau savo pc pasitikrinti nuo siuksliu ar dar ko nors 😉

   • saulius parašė:

    Oi tik nereikia cia man lele 😀 Puikiai zinau, kaip veikia ju varikliukas, ir kad mano pc cia ne prie ko. Jai tai butu tik pas mane viena tai suprasciau, bet kai yra kiekviename pc kuri tenka tvarkyti/rinkti ar taip kazka daryti, tai nieko cia nepakeisi 🙂

    • edvinas parašė:

     na gerai tada kodel pas mane tokia tarkim mistika ir niekas man niekados neluzineja, kuom as isskirtinis, nors iskart pagrindinius puslapius man reikiamus isijungiant narsykle uzkrauna visus 11, dienai isbegejant jei reikia dar kazko dar isijungi ju ir viskas veikia kuo puikiausiai. tiek stacionariam tiek laptiopui puikiai veikia, o ramu naudojimas vel priklauso nuo to kiek pc turi bendrai ramu, jei turesi mazai tau narsykle maziau ir naudos jei pc turi kad ir tuos 4 gb ramu tau jau daugiau ji ir naudos, ir t.t.

     • saulius parašė:

      Nusisneki ir nejauti kaip 🙂 Neismanai HW, tai gal geriau patylek..

   • zet parašė:

    tau neluzta, kitiems luzta. Man dx yra parejusi del blogo java scripto. Su begaliniais loopais nesusitvarko.

    Dar nepatinka, kad kai atsidarai tabus ju nekrauna. Megstu pvz pereiti per google paieskas ir greitai atsidaryti 20 tabu ir pereiti per juos. Tai ne, taupo mano kompo resursus ir tabus krauna kai tik atsidarau juos – bet netaupo mano svarbiausio resurso – laiko.

  • jap parašė:

   pezi neraudonuodamas. as naudoju mozila 6h perdiena 5dienas per savaite, lankausi ivairiausiuose puslapiuose ir atsakingai pareiskiu, kad mozila savaitemis dirba be menkiausiu nuluzimu! gal tau kas moka uz pezejima viesai, o gal esi kito brauzerio fanatikas?

   • edvinas parašė:

    as irgi nesuprantu is kur jiems tie luzinejimai gaunasi 😀
    turbut jau tokie dideli kompu specai yra kad net luzta jiems viskas 😀

 2. thermal parašė:

  lūžta tas firefox, tik dažnai kalti priedai, ypač adobe flash player (blogis nr.1)

  šiaip sunkiai tvarkosi firefox, kai labai daug kortelių atidaryta.

 3. Tadas parašė:

  Dėl daug kortelių tai sutinku, nes firefox naudoja vieną procesą tab’ams valdyti skirtingai nei chrome. Bet dėl „lūžimų“ tai retas atvejis iš tikro paprastai naudojantis.

 4. Edgaras parašė:

  Prikemsat visokia fignia (adonai, pluginai ir taip toliau) Firefoxa ir paskui kaltinat kad luzineja. Visi kiti kalti bet tik ne AS. O jus patys gerbemieji kartais neluzinejat ?

 5. ubuntu parašė:

  kad ir kas ka kalbetu bet Ubuntu ze best


Kitos kategorijos naujienos