MSI parodė, kaip atrodys vaizdo plokštės Radeon R9 280X Gaming


Naujosios AMD Volcanic Islands vaizdo plokštės kuris laikas dar išliks „juodaisiais arkliukais“ todėl, kad oficialiai jų techninės specifikacijos (išskyrus atminties kiekį) nebuvo įvardintos, o publikuoti apžvalgas iki spalio 15 d. gamintojas uždraudė.

Antra vertus, tai nesutrukdė kompanijai MSI savo Facebook puslapyje patalpinti dviejų neetaloninių vaizdo plokščių nuotraukas, viena iš kurių (fone) priklauso serijai Hawk ir turi alternatyvią aušinimo sistemą. Spėjama, kad tai bus modelis Radeon R9 270X – šiek tiek patobulintas GPU Pitcairn savininkas, kurio pagrindu sukurta Radeon HD 7800 serija.

MSI Radeon R9 280X Gaming

Priekyje matyti vaizdo plokštė Radeon R9 280X Gaming (R9280 TF 3GD5/OC BE). Pastaroji, kaip spėjama, yra ne kas kita, o pervadinta Radeon HD 7970 GHz Edition versija. Tikėtina, kad šiuo atveju bus padidinti taktiniai dažniai.

Lygiagrečiai vokiečių puslapis Videocardz praneša, jog Radeon R9 280X taktiniai dažniai sudaro 1000 MHz (GPU) ir 5500 MHz (GDDR5). Tai yra kiek mažiau nei daugelio Radeon HD 7970 GHz Edition modelių, tačiau neatmetama galimybė, jog serijinių produktų dažniai bus didesni.

Taip pat pranešama, jog vaizdo plokštė MSI Radeon R9 280X Gaming maitinimą gaus ne tik per PCIe 3.0 sąsają, tačiau ir du papildomus 8-pin lizdus. Tai leis kompiuterių entuziastams bandyti pasiekti dar didesnes taktinių dažnių aukštumas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos