Nauji gandai apie 5” ekraną turėsiantį iPhone 6


Gandai apie tai, kad Apple vis tik ruošiasi išleisti išmanųjį telefoną su dideliu ekranu, sklando jau seniai. Tačiau tik dabar pasirodė kiek konkretesnė informacija. Japonų žurnale Mac Fan aprašomas taip vadinamas iPhone 6, kuris turi 5“ įstrižainės ekraną.

iphone-6-concept

Nežiūrint į padidėjusią įstrižainę, kompanija Apple jį reklamuos kaip idealų sprendimą, kurį galima lengvai naudoti viena ranka.

Japonų šaltinio teigimu, mobilus įrenginys gaus 1920 x 1080 taškų raiškos ekraną. Kompanija Apple planuoja ketina sukurti tokį korpuso dizainą, kuriame rėmelis iš ekrano šonų būtų kuo plonesnis. Būtent toks sprendimas ir turėtų leisti ekraną aprėpti vienos rankos pirštais.

Aišku, į šią informaciją reikėtų atsižvelgti šiek tiek skeptiškai, kadangi šis japonų žurnalas ir anksčiau tapdavo nutekintų duomenų apie Apple produktus šaltiniu. Be to, nemažai interneto puslapių ir autoritetingų leidinių jau anksčiau kalbėjo apie Apple testuojamus telefonus su 4,5“ ir 5“ ekranais. Ir kodėl tai neturėtų būti, pavyzdžiui, 6“ modeliai?

Apple iki šiol laikosi principo, kad išmaniuoju telefonu turi būti patogu naudotis viena ranka, o kaip realizuoti šią idėją su 6“ ekraną turinčiu modeliu, gana sunku pasakyti. Galbūt didesnių ekranų ir nereikia, juo labiau, kad iPhone pardavimai ir toliau didėja, nepaisant keletą metų naudojamo 4“ ekrano.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos