nVidia antrina AMD ir skelbia 4K žaidimų erą su Battlebox


Volcanic Islands vaizdo plokščių pristatymo metu AMD akcentavo, kad nuo šiol didelį dėmesį skirs žaidimams, kuriuos bus galima žaisti, esant Ultra HD (4K) raiškai. Konkurentas nVidia ilgai laukti neketino ir į tokią iniciatyvą atsakė, anonsuodama projektą GeForce GTX Battlebox. Šis apjungs didelės galios žaidybinius kompiuterius, praneša puslapis Engadget.

nVidia Battlebox 01

Norėdama įgyti teisę ant savo kompiuterių užklijuoti lipduką su Battlebox užrašu, gamintojai turės įdiegti tam tikrus komponentus ir praeitį sertifikavimo procedūrą. Antra vertus, esminiu reikalavimu, kaip teigiama, bus privalomas GeForce GTX 780 arba GTX Titan vaizdo plokščių naudojimas, ir ne po vieną, o konfigūracijoje SLI. Dar vienas iš esminių reikalavimų – galimybė palaikyti Ultra HD raišką (3840 x 2160).

nVidia teigia, kad Ultra HD (4K) raiška, kelios GeForce GTX 780 arba galingesnės vaizdo plokštės, taip pat spartūs Intel Haswell procesoriai leis pasiekti pergalę net ir karščiausiose kovose, o žaidimu mėgautis padės puikios kokybės vaizdas bei sklandi animacija.

NVIDIA Battlebox projekte dalyvauja daugiau nei 30 kompanijų, tarp kurių galima paminėti Scan, PC Specialist, Chillblast, Cyberpower, Dino PC, ComputerPlanet. Savo puslapyje nVidia jau siūlo atitinkamas konfigūracijas, kurias gali įsigyti, pavyzdžiui, D. Britanijos, Švedijos, Olandijos, Norvegijos vartotojai.

nVidia Battlebox 02

Tiesa, kad visu šiuo malonumu galės pasinaudoti tik storų piniginių savininkai, galima spręsti vien tik iš Ultra HD (4K) raišką palaikančių monitorių kainų. Pavyzdžiui, standartinis Battlebox kompiuteris komplekte turi 31,5“ monitorių ASUS PQ321QE už 3500 eurų bei sisteminį bloką už 2800 eurų, kuriame įdiegta Intel Core i7-4820K, 16 GB DDr3, 2 TB HDD, 250 GB SSD, 2x NVIDIA GeForce GTX 780 SLI.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos