nVidia ruošia paspartintą GeForce GTX Titan versiją su GK180


Ko labiausiai nori asmeninių kompiuterių savininkai, kurie savo laisvalaikį mėgsta praleisti prie žaidimų? Žinoma, naujų AMD ir nVidia flagmanų, taip pat žymaus kainų mažėjimo, ir kad visa tai nutiktų artimiausioje perspektyvoje.

Ir nors kainų mažėjimas neformaliai jau patvirtintas, tai su nauju flagmanu suskubo tik kompanija AMD. Antra vertus, švedų puslapyje SweClockers pasirodė žinutė, kuri suteikė vilties, jog galima tikėtis ir naujų nVidia adapterių, turinčių grafinį procesorių GK110.

nVidia-GTX-Titan-Ultra-specs

Buvo pranešta, Monrealyje (Kanada) spalio 16-17 dienomis įvyksiančiame renginyje kompanija nVidia gali pristatyti naują GK110 vaizdo plokštę. Apie tai, kad GeForce GTX Titan gaus galingesnę modifikaciją, buvo tik užsiminta, tačiau šią informaciją noriai pasigavo kiti užsienio puslapiai.

Pirminis šaltinis teigia, kad GK110 bus atjungta dalis CUDA branduolių, o nVidia vaizdo plokščių hierarchijoje naujokas bus žemiau GTX Titan, o ne aukščiau. Iš principo, jei tikėti ankstesniais gandais, mes turėsime reikalų su GeForce GTX 770 Ti. Juo labiau, kad tokią adapterį per trumpą laiką išleisti lengviau, nei, pavyzdžiui, GeForce GTX Titan Ultra.

Ar tikrai nėra vilčių, kad nVidia pristatys naują flagmaną? Jei tikėti kinų forumu Bycare, nVidia planai numato spartesnį nei dabartinis Tesla K20X (GK110) spartintuvą, kuris vadinsis Tesla K40. Jis gaus grafinį procesorių GK180, kuriame CUDA branduolių skaičius bus padidintas nuo 2688 iki 2880. Vaizdo plokštė gaus 12 GB operatyvios atminties.

Apie vaizdo plokštę su GK180, kuri galėtų pasirodytų žaidėjams skirtoje reinkarnacijoje, kol kas nekalbama. Tikėtina, jog Tesla K40 pasirodys šio mėnesio viduryje – kompanijai nVidia spartintuvų segmentas yra labai svarbus, kadangi pelno marža čia didesnė, nei vartotojiškų vaizdo plokščių rinkoje. O ateityje, matyt, sulauksime ir GTX Titan pamainos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos