NVIDIA nusivylusi planšetinių kompiuterių Microsoft Surface nesėkme


Kompanijos nVidia prezidentas Jen-Hsun Huang, bendraudamas su India Times žurnalistais, pasidalino savo mintimis apie Tegra verslą bei santykius su Intel, o kartu negailėjo kritiko Microsoft ir jos planšetiniams kompiuteriams Surface, kuriuose naudojami nVidia mobilūs procesoriai.

surface_retail

Jen-Hsun Huang nemažai dėmesio skyrė vienai iš nepatogių temų – bendradarbiavimui su Microsoft planšetinių kompiuterių srityje ir vis dar sėkmės rinkoje neatrandančiai Windows RT.

Surface tapo dideliu nusivylimu tiek mums, tiek ir Microsoft. Ir mes, ir jie tikėjomės kur kas daugiau iš produkto, nei visa tai pamatėme praktikoje. Mes investavome didžiules lėšas tyrimams ir kūrimui, praleidome galybę laiko šiam projektui. Visi mes į Surface įdėjome savo sielą ir širdį, kaip tai darome kiekvieno naujo produkto atveju. Tačiau, matyt, tokia yra inovacijų kaina. Galima sužlugti arba judėti toliau. Reikia užlaižyti žaizdas ir eiti į priekį.“

Antra vertus, nVidia vadovas pridūrė, jog jis ir toliau džiaugiasi, būdamas Surface projekto dalimi. Bet kokiu atveju, Surface RT bei jo naujoji reinkarnacija Surface 2 vargu, ar sulauks pasisekimo (net jei planšetiniame kompiuteryje būtų ir kito gamintojo procesorius). Didžiausia populiarumo kliūtis yra pati Windows RT platforma, kuri dar menkai išplėtota, kartu ji negali pasigirti suderinamumu su įprastomis Windows programomis.

2 komentarai (-ų)

  1. guru parašė:

    sėdi nvidia skestančioj valty ir skundžiasi, kad kiaura, bet vis tiek toj valty sėdi. nebent gauna nemažus atkatus, kad vis dar microsoft’ui savo procus tiekia.

  2. Kestas parašė:

    Tai kas trukdo microsoftui tą ekosistema plėtoti? kad butu patraukli vartotojui, o dabar keli apsai spėju sumesti ir nori kad kiti naudotus, plius nėra suderinamumo su win 7 programom,išvadu nedaro 😀


Kitos kategorijos naujienos