Oficialūs Radeon R9 290X testų rezultatai: Ultra HD raiška


Draudimas publikuoti vaizdo plokštės Radeon R9 290X testų rezultatus truks iki spalio 24 dienos, o kol kas AMD leido žurnalistams publikuoti preliminarių testų rezultatus. Tiesa, kad nebūtų sugadintas apetitas prieš paduodant „karštus valgius“, AMD šiek tiek apribojo pateikiamą medžiagą. Iš pradžių pateikti kelių žaidimų rezultatai – Bioshock Infinite ir Tomb Raider. Testuota, esant 3840 x 2160 taškų raiškai.

Taigi iš pradžių pažiūrėkime į oficialius Radeon R9 290X spartos rodiklius, kurie lyginami su nVidia GeForce GTX 780. Žinoma, persvara yra AMD flagmano pusėje, kuris, beje, veikė, būdamas „ramybės būsenoje“. Kaip smarkiai Radeon R9 290X išsiverš į priekį, dirbdamas “normaliu režimu”, kol kas galima tik spėlioti.

290x-tests-01

Puslapių Anandtech ir Tom’s Hardware žurnalistų gauti rezultatai yra labai panašūs:

290x-tests-02 290x-tests-03 290x-tests-04

Reikia pažymėti, kad kiekvienas iš pateiktų žaidimų yra programos AMD Gaming Evolved dalis, taigi turi atitinkamų optimizacijų. Tokiu būdu, iš pastarųjų rezultatų daryti galutines išvadas dar anksti.

Kompanijos AMD nemalonės nepabijojo čekų žurnalistai iš puslapio PC Tuning. Jie publikavo vaizdo plokštės Radeon R9 290X testų rezultatus septyniolikoje žaidimų.

290x-tests-05

Nesunku suskaičiuoti, kad Radeon R9 290X savo kokurentą vidutiniškai lenkia maždaug 23%. Rezultatas įtikinamas, tačiau šiuo metu nežinomos testinio stendo specifikacijos, taip pat tas faktas, o pateikti duomenys yra visiškai patikimi, t.y. nėra smarkiai įtakoti kompanijos AMD. Tad reikia sulaukti spalio 24 d., tuomet ir pamatysime, ką iš tikrųjų sugeba naujasis AMD flagmanas.

10 komentarai (-ų)

 1. Karolis parašė:

  idomu, kam reikalingi tokie testai, jei niekas ultra hd monitoriu neturi 🙂

 2. Raimis parašė:

  Good point 😀

 3. Moribus parašė:

  Tai negi norit, kad ant CRT monikų testus darytų? Naujos kartos VGA ant naujos kartos monikų.

  • zet parašė:

   arba del to, kad butent ant sios rezoliucios didziausias skirtumas. O tarkim ant vidutiniu rezoliuciju, vaizdo plokstes lygios.

   • thermal parašė:

    tada galima daryti testus su CrossFire ir prijungus tris monitorius. dar didesnis skirtumas butu.

 4. None parašė:

  Nesuprantu ko čia mykiat dėl testų. Ir taip aišku, kad r9 290x turėjo būti spartesnė nei 780.

  • zet parašė:

   nu pyp. Gerai kad rodo testus su max rezoliucijom. Bet pvz taip pat chebrai idomu ir testai su realiais monikais.

 5. Rimas parašė:

  įdomu kiek kainos tą plokše

  • saulius parašė:

   ~2k Lt, kai tik atsiras… Aisku su laiku kaina mazes 🙂

 6. ITfanboy parašė:

  Giedejau Nvidia ruošia GTX780ti, spėju kaip atsaka šitaj plokštei, bet iš esmės 780 yra titano SE versija. Tai kas bus ta 780ti, tas pats titanas??? 😀
  http://www.youtube.com/watch?v=2Vz7XWUBwBQ


Kitos kategorijos naujienos