Pasirodė AMD grafinio procesoriaus Hawaii nuotrauka


Rumunų puslapis Lab501, panašu, intensyviai ruošiasi tai dienai, kai AMD leis oficialiai publikuoti Volcanic Islands vaizdo plokščių apžvalgas. Tačiau nekantrumu serga ne tik vartotojai, tačiau ir patys žurnalistai, tad buvo publikuota keletas nuotraukų, tarp kurių matyti būsimas AMD flagmanas Radeon R9 290X.

Negana to, rumunams pavyko pabendrauti su vienu iš kompanijos AMD vadovų Devon Nekechuk. Turbūt viena vertingiausių informacijų, kurią pavyko išpešti interviu metu, buvo pažadas, kad lapkričio mėnesį pamatysime keletą žaidybinių varikliukų su AMD Mantle technologijos palaikymu. Kartu bus pademonstruota visa galia, kurią bus galima išspausti iš naujų vaizdo plokščių, pasitelkiant minėtą API.

Vaizdo plokščių Radeon R9 290X nuotraukos vienokiu ar kitokiu pavidalu jau buvo pasirodžiusios, tuo tarpu „gyvų“ GPU Hawaii nuotraukų iki šiol nematėme. Kaip matyti, Hawaii kristalas nuo šiol yra stačiakampio formos (GPU Tahiti jis yra kvadratinis. Naujojo kristalo plotas sudaro apie 420-430 kvadratinių milimetrų.

hawaii_01 hawaii_03 hawaii_02

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos