Pasirodė eilinis Battlefield 4 Beta atnaujinimas


Kaip ir buvo žadėjusi, studija DICE išleido Battlefield 4 Beta versijai skirtą antrąjį atnaujinimą. Pastarojo tikslas yra ištaisyti kai kurias problemas, kai žaidėjas netikėtai išmetamas iš žaidimo, o taip pat be aiškių priežasčių smarkiai sumažėja sistemos sparta. Štai pagrindiniai pakeitimai, kurių reikia tikėtis po atnaujinimo įdiegimo:

battlefield-4-screen

 • Du pataisymai, susiję su ilgu/begaliniu lygių krovimusi;
 • Įvairūs produktyvumo patobulinimai, susiję su sistemomis, kurios turi 4 ir 6 branduolių procesorius;
 • Ištaisyta klaida, kai žaidėjas, turintis sistemą su dviejų branduolių procesoriumi, po lygio pasikrovimo būdavo išmetamas iš žaidimas;
 • Ištaisytos klaidos, kai žaidėjas išmetamas iš žaidimo, jei naudoja vaizdo plokštes su DirectX 10 palaikymu;
 • Įvairūs patobulinimai, didinantys žaidimo stabilumą;
 • Kiti klaidų pataisymai, susiję su žaidėjų išmetimais iš žaidimo.

Po to, kai bus paleistas Origin klientas, jis automatiškai atnaujins žaidimą iki naujausios versijos. Kaip žinia, daugiausia problemų su Battlefield 4 Beta kilo tiems žaidėjams, kurie naudoja operacinę sistemą Windows 7, todėl kūrėjai nusprendė išleisti dar vieną atnaujinimą.

Būtų labai įdomų sužinoti, ar atnaujinimas kaip nors įtakojo kompiuterių su Windows 7 produktyvumo lygį? Taip pat savo nuomone galima pasidalinti tiesiogiai su kūrėjai – tam reikalui Battlelog sukurtas specialus skyrius.

3 komentarai (-ų)

 1. Kapitonas Ignas parašė:

  Man vistiek ta pati beda kai nueinu i battleloga spaudziu join server ir ta melyna lentele raso joining bet niekas nevyksta D:

 2. kestutis parašė:

  Pabandyk av ir firewall isjungt


Kitos kategorijos naujienos