PlayStation 5 bus ne konsolė, o „debesų“ žaidimų tarnyba


Šių metų pabaigoje pagaliau pasirodys naujos kartos žaidimų konsolės. Atsižvelgiant į tai, kad Xbox 360 debiutavo dar 2005 metais, nuo dabartinės kartos sprendimų debiuto praėjo net 8 metai. Įdomu, kaip atrodys PlayStation 5 ir Xbox „X“ dar po tiek pat metų? Į šį klausimą pabandė atsakyti kovinių žaidimų serijos Tekken vyriausiasis prodiuseris Katsuhiro Harada.

ps5-cloud

Jis mano, jog būsima konsolių karta kausis ne savo aparatinės platformos specifikacijomis, o tarnybomis, kurias galės pasiekti žaidėjai per naujos kartos konsoles. Katsuhiro Harada teigia, kad fizinis konsolių įsikūnijimas taip pat gali tapti praeitimi – liks tik tarnybų pavadinimai, kurios anksčiau priklausė konsolėms. Savo ruožtu, grafikos apdorojimas turėtų visiškai persikelti į „debesį“.

Playstation 5, greičiausiai, bus ne kas kita, o tik kontroleris ir monitorius“, – teigė jis. Pats pavadinimas priklausys žaidimų ir pramogų tarnybai, kuri ir toliau, matyt, vadinsis Playstation Network.

Tiesa, galimybė žaisti žaidimus „debesyje“ egzistuoja ir dabar, tačiau niekas neskuba prisijungti prie tokių tarnybų, nežiūrint į tai, kad jau galima stebėti gana aukšto lygio grafiką, o kartu ir žaidimų pasirinkimas yra nemažas. Tiesa, šiuo atveju visuomet reikia turėti omenyje, kad labai spartus ir stabilus Interneto ryšys yra privalomas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos