Qualcomm aplikacija leis išmaniajam telefonui veikti ilgiau


Kompanija Qualcomm atnaujino savo firminę aplikaciją Snapdragon BatteryGuru iki versijos 2.0. Aplikacija leidžia mobiliems įrenginiams su Snapdragon procesoriais efektyviau išnaudoti bateriją, taigi ilgiau ištverti be elektros rozetės.

Po įdiegimo aplikacija keletą dienų savarankiškai analizuos išmaniojo telefono ar planšetės naudojimo ypatumus. Vėliau bus pasiūlyti optimizuoti nustatymus, kad būtų pailgintas baterijos darbo laikas, neaukojant funkcionalumo.

Atnaujinta aplikacija turi „intelektualaus įkrovimo“ funkciją – priminimus vartotojui, kada geriau įkrauti savo išmanųjį telefoną. Pavyzdžiui, išanalizavusi kasdienes užduotis, aplikacija padarys išvadą, kad aktyviausio darbo periodu yra vakaras, kai klausotės muzikos ar žaidžiate. Todėl keletą valandų iki piko meto Snapdragon BatteryGuru primins, kad laikas įrenginį įkrauti.

Aplikaciją Snapdragon BatteryGuru 2.0 palaiko dauguma pasaulinio lygio išmaniųjų telefonų gamintojų produkcija. Būtina turėti įsidiegus Android 4.0 arba naujesnę operacinės sistemos versiją.

  • Atsisiųsti Snapdragon BatteryGuru iš Google Play: nuoroda (4.6 MB)

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

2 komentarai (-ų)

  1. Ekspertas parašė:

    Skamba labai įdomiai, tik klausimas kodėl gi Qualcomm nepadaro tokio dalyko kaip bazinės procesorių integracijos ? Kaip ten bebūtų, geriau negu nieko.

    • thermal parašė:

      parašyti softą lengviau, nei žaistis su mikroschemomis nanometrų lygmenyje. šiaip daug energijos išeikvoja useris su savo netaupiais įpročiais, o sukurt programinį kodą visąlaik paprasčiau ir greičiau. padaryti cpu, kuris adaptuotųsi pagal userio veiksmus, čia kaip dirbtinį intelektą kurt, nors gal ateity ir tokių cpu bus.


Kitos kategorijos naujienos