Šiandien turėjęs įvykti AMD Radeon R9 290 debiutas atidedamas


Jau šiandien, spalio 31 d., turėjo būti pristatytas kitas AMD Volcanic Islands flagmanas – Radeon R9 290. Ir rodės, kad niekas tam nesutrukdys, juo labiau, kad nVidia savo būsimą GeForce GTX 780 Ti su rekomenduojama $699 kaina pristatytas ne anksčiau kaip lapkričio 7 d.

sapphire_r9-290-02

Vis tik sparčiai besikeičiančios aplinkybės vaizdo plokščių rinkoje privertė AMD persigalvoti ir perkelti Radeon R9 290 pasirodymą vėlesniam laikui. Vietoj paskutinės spalio dienos buvo nuspręsta pasirinkti kitą savaitę.

Turimais duomenimis, Radeon R9 290 turėtų būti oficialiai pristatytas lapkričio 5 d. Kaina, kuri neoficialių šaltinių teigimu, turėtų svyruoti ties $449 riba, kol kas nėra patvirtinta. Negalima atmesti, kad paskutiniai nVidia planuojami žingsniai privers imtis daug agresyvesnės kainų politikos.

Su flagmano Radeon R9 290X kaina kompanija AMD jau pateikė malonų siurprizą, taigi precedentą jau turime. Iš karto po Radeon R9 290 pasirodymo mes pamatysime ir nVidia naujoką. Ir nors jie nekonkuruos tiesiogiai, tačiau tai leis pamatyti pilną vaizdo plokščių asortimentą ir galutines kainas.

Kai kurių šaltinių teigimu, pirmos nepriklausomos Radeon R9 290 apžvalgos bus padarytos, naudojant naujas tvarkykles. Būtent jos tapo pagrindine anonso užlaikymo priežastimi. Akivaizdu, kad Radeon R9 290X su naujomis tvarkyklėmis taip pat atrodys geriau, tačiau jau publikuotų flagmano apžvalgų jau niekas neperdarinės.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos