Radeon R9 290X: naujos AMD skaidrės kalba apie žaidimus su Ultra HD raiška


Puslapis WCCFtech publikavo keletą skaidrių iš AMD prezentacijos, kurios, visų pirma, leidžia įsivaizduoti apie naujojo flagmano Radeon R9 290X spartos lygį (įvertinimas pateiktas, kalbant apie Ultra HD raišką). Antra, skaidrė išduoda, kad naujajame AMD flagmane yra 64 rasterizacijos blokai (ROP).

AMD-Radeon-R9-290-4K-Support

Rasterizacijos blokų skaičių yra padvigubintas, lyginant su vaizdo plokšte Radeon HD 7970, kurioje ROP skaičius sudaro 32 vienetus. Visa tai, kaip leidžia suprasti AMD skaidrės, vaizdo plokštei Radeon R9 290X apdoroti dvigubai daugiau taškų, lyginant su pirmtaku. Atitinkamai ir su didesne raiška GPU Hawaii savininkas susitvarko žymiai geriau.

AMD-Radeon-R9-290X-4K-Performance

Be to, AMD ketina naudoti naują būdą, kuris skirtas kelioms vaizdo plokštėms sujungti į konfigūraciją CrossFire. Pastaroji leis žymiai geriau išnaudoti panašių sistemų potencialą. Antros vaizdo plokštės pasirodymas leis spartą padidinti iki 87%, tuo tarpu trys vienodos vaizdo plokštės produktyvumo lygį pakels daugiau nei 2,5 karto, lyginant su vienu grafiniu adapteriu. Aišku, spartos didėjimas nėra linijinis, tačiau ir toks rezultatas yra visai neblogas.

Tokiu būdu, mums beliko tik sulaukti formalaus vaizdo plokščių Radeon R9 290X ir Radeon R9 290 anonso, o tuomet ir pamatysime, ką gali tiek vienas AMD flagmanas, tiek ir keletas, kurie sujungti į CrossFire konfigūraciją.

AMD-Radeon-R9-290-vs-HD-7970 AMD-Radeon-R9-290X-CrossFire-Scaling

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos