Robotas ranka parašys sveikinimą ir nusiųs reikiamu adresu


Atviruką ar laišką su pasveikinimu būtų šaunu parašyti savo ranka, tačiau ne kiekvieno rašysena yra graži, ypač šiomis dienomis, kai daugelis ranka moka suraityti tik savo parašą. Ir apskritai, kad paskutiniu metu užrašinėjote ką nors ilgesnio nei produktų sąrašas?

Bet kokiu atveju, kuo gražesnis bus užrašas, tuo geriau. Niujorke įsikūrusi kompanija Bond Gifts šiuo atveju siūlo pasinaudoti roboto ranka.

Jei norite jam duoti užduotį, visai nebūtina kur nors važiuoti: reikia tiesiog atsisiųsti reikiamą aplikaciją ir joje parašyti, ką roboto ranka turėtų atspausdinti savo dailia rašysena. Tekstas, žinoma, gali būti bet koks, o ne tik sveikinimas ir padėka.

Bond Gifts sukurtą programą galima nemokamai atsisiųsti iš iOS platformai skirtų aplikacijų el. parduotuvės App Store. Pranešime neturėtų būti daugiau nei 255 ženklai, toks roboto ranka rašytas laiškas jums kainuos $5 (13 litų).

Jei jūs sugalvojote išsiųsti į vestuves kviečiamiems svečiams pakvietimus, aišku, tai jums gali kainuoti nemažą sumą. Tiesa, jūs nepavargsite, kadangi tekstas bus parašytas ne tik ranka (robotizuota), tačiau ir ant prabangaus popieriaus su aukso intarpais, o pats laiškas turės specialų aristokratišką antspaudą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos