Samsung papasakojo apie senas auksinių telefonų tradicijas


Nemažai tenka girdėti, kad gyvenimas Apple konkurentų atveju yra neteisingas. Jie jau seniai gali naudoti vieną ar kitą technologiją ar sprendimą, tačiau visų dėmesį visa tai patraukia tik tuomet, kai analogišką produktą išleidžia Apple.

samsung-gold-phone

Taip nutiko ir su išmaniaisiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais, biometriniais davikliais ir netgi aukso spalvos mobilių įrenginių korpusais. Ir kol eilė apžvalgininkų ėmė kritikuoti Apple sprendimą išleisti aukso spalvos iPhone 5S bei juokėsi iš norinčių juos įsigyti, korėjiečių kompanija Samsung savo tinklaraštyje patalpino savo mobilių įrenginių metraštį. Pastarieji, kaip jau buvo galima suprasti, priklauso „auksinių“ kategorijai.

Pastaroji korėjiečių publikacija tapo atsaku į pašaipius komentarus, kad Samsung eilinį kartą kopijuoja Apple. Apie tai pradėta kalbėti tuomet, kai Samsung kai kuriose Persijos įlankos šalyse ėmė prekiauti paauksuota Galaxy S4 versija. Korėjiečių elektronikos gigantas patikslino, jog atitinkamas išmanusis telefonas arabų šalyse buvo anonsuotas rugpjūčio 27 d., tuo tarpu pardavimai prasidėjo rugsėjo 8 d. – dvi dienos prieš iPhone 5S premjerą.

Ir net jei kritikų tokie Samsung paatviravimai neįtikina, kompanijos tinklaraštyje galima rasti trumpą paauksuotų mobilių telefonų antologiją. Pirmasis buvo išleistas 2004 metais, prieš Atėnų olimpinių žaidynių startą. Pekino Vasaros Olimpinės žaidynės taip pat sulaukė paauksuoto Samsung telefono.

Korėjiečių kompanija prisipažįsta, kad ne visi iš minimų tinklaraštyje telefonų būdavo prieinami visuose pasaulio regionuose, tačiau kai kurie iš jų buvo ne tik aukso spalvos, tačiau turėjo korpuso elementų su aukso dulkėmis. Tokiu būdu, Samsung dar kartą atmetė Apple kaltinimus dėl kopijavimo.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos