Samsung Galaxy S5: 64 bitų procesorius ir 4 GB operatyvios atminties


Išmanusis telefonas Galaxy Note 3 šiuo metu turi 3 GB operatyvios atminties, taigi kitu logišku žingsniu turėtų tapti jau 4 GB. Laimei, kompanija Samsung jau darbuojasi prie Exynos procesoriaus su 64 bitų instrukcijų palaikymu, todėl didesnė operatyvios atminties talpa bus palaikoma be didesnių problemų.

galaxy-s5

Remiantis korėjiečių puslapio DT.co.kr turima informacija, išmanusis telefonas Galaxy S5 iš tikrųjų gaus 64 bitų procesorių ir 4 GB operatyvios atminties. Tas pats šaltinis teigia, kad masinė atitinkamų Samsung mobilių procesorių gamyba prasidės 2014 metų vasario – kovo mėnesį, tuo tarpu naujasis flagmanas debiutuos pavasarį – balandžio arba gegužės mėnesį.

Įdomu tai, kad visai neseniai kūrėjams skirtoje konferencijoje vienas iš Samsung vadovų Davin Eun pareiškė, jog kasdien parduodama apie 1 mln. mobilių įrenginių (planšečių, išmaniųjų ir paprastų mobilių telefonų) su korėjiečių elektronikos giganto prekiniu ženklu.

Davin Eun pažymėjo, kad kompanija Samsung nori apjungti visą šią mobilių įrenginių galybę į vieningą ekosistemą. Tai leis lengviau platinti skaitmeninį turinį bei suteikti kokybiškesnes paslaugas, pasiūlyti naujų produktų be didesnio užlaikymo.

2 komentarai (-ų)

  1. Doveris parašė:

    Skaičiai ir telieka tik skaičiais…

    • Redas parašė:

      zmones ir perka skaicius (kuo daugiau, tuo geriau), uz tai samsung pardavimai ir dideja, uz tai ir ruosia tokius absurdiskus dalykas, kaip 4gb ram telefone.


Kitos kategorijos naujienos