Pigiuose Samsung telefonuose bus naudojami MediaTek procesoriai


Taivaniečių puslapis DigiTimes praneša, jog kompanija Samsung ateityje ketina savo nebrangiuose išmaniuosiuose telefonuose naudoti MediaTek gamybos procesorius.

Reikia pažymėti, jog P. Korėjos elektronikos gigantas pats turi visas galimybes kurti ir gaminti atitinkamas SoC mikroschemas. Ir tai daro ne tik savo poreikiams tenkinti – vienas stambiausių Samsung užsakovų yra amerikiečių Apple.

mediatek-soc-640

Šiuo metu MediaTek produkcija labiau žinoma besivystančių šalių rinkose, tokiose kaip Kinija ir Indija. Čia kompanijos procesoriai įdiegti į maždaug 80% nebrangių mobilių įrenginių su operacine sistema Android.

Į Kinijos ir Indijos rinkas, kurios patrauklios dėl savo milžiniško vartotojų kiekio, yra nusitaikiusi ir kompanija Samsung. Beje, Kinijoje korėjiečių išmanieji telefonai pagal pardavimus užima pirmą vietą, tačiau kompanija ketina užimamą rinkos dalį padidinti dar labiau. Besivystančiose rinkose ypač populiarūs tokie modeliai, kaip Galaxy Grand ir Galaxy S Duos.

Vienas iš didžiausių MediaTek procesorių privalumų yra maža kaina. Kompanija Samsung savo telefonuose naudos 4 branduolių procesorių MT6589, o taip pat 8 branduolių MT6592, o kartu taps didžiausiu MediaTek klientu.

Tai reiškia, kad Samsung firminiai aštuonių branduolių Exynos 5 Octa procesoriai bus naudojami išskirtinai aukščiausios klasės mobiliuose įrenginiuose, tuo tarpu besivystančių rinkų vartotojai bus viliojami pigesniais, tačiau taip pat aštuonių branduolių procesoriais.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos