Samsung sukūrė geriausią reklamą savo prasčiausiam produktui


Rugsėjo pradžioje kompanija Samsung anonsavo savo „išmanųjį“ laikrodį Galaxy Gear, o kartu pasigyrė, kad tapo pirmuoju gamintoju, kuris išleido tokio tipo produktą.

Tiesa, jei tikėti pirmomis apžvalgomis bei pačių Samsung atstovų paatviravimais, į rinką buvo išleistas neišbaigtas produktas. Ir tai buvo padaryta tam, kad vėliau būtų galima kalbėti, jog tai pirmoji padarė būtent Samsung, o ne Apple ar kita kompanija.

Antra vertus, panašu, kad apie Galaxy Gear galima pasakyti ir keletą gerų žodžių. Juk būtent „išmaniajam“ laikrodžiui Galaxy Gear korėjiečių kompanija sukūrė vieną geriausių savo reklamų.

Jei jums nostalgiją kelia „Babilonas 5“, „Žvaigždžių takas“, o taip pat kiti praėjusio amžiaus fantastiniai filmai, jums būtinai reikia pažiūrėti šiuos reklaminius klipus.

Gaunama ne tik didžiulė nostalgijos dozė, o kartu įsigyjamas nenumaldomas noras įsigyti „išmanųjį“ laikrodį – juk „ateitis jau čia“, kaip teigia šūkis vaizdo klipo pabaigoje! Aišku, absoliuti dauguma vartotojų nėra narsūs kosmonautai arba super herojai, taigi Galaxy Gear ir toliau išlieka nebūtinu išmaniojo telefono aksesuaru, kurį dar reikia labai smarkiai tobulinti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos