Stacionarūs Intel Broadwell procesoriai pasirodys tik po metų


Laikas nenumaldomai artėja prie 2014 metų, ir nežiūrint į visas niūrias prognozes, kompanija Intel neketina atsisakyti stacionarių procesorių gamybos, nors jų pardavimai ir mažėja. Iki šiol buvo manoma, kad Broadwell procesoriai bus pradėti platinti mobiliame segmente, o vėliau išplis po stacionarius kompiuterius. Vis tik puslapis VR-Zone pranešė gerą žinią tiems, kurie nenorėjo tenkintis atnaujinta Haswell procesorių karta ir 2014 metais.

Kitų metų pabaigoje, jei tikėti naujausia Intel skaidre, bus pristatyti „K“ serijos Broadwell procesoriai, kurie turės ne didesnį nei 95  W TDP bei bus skirti LGA 1150 platformai. Tai leis išklaidyti abejones tų vartotojų, kurie tikėjo, kad Broadwell egzistuos tik kaip įlituoti į motinines plokštes sprendimai.

broadwell-roadmap

Antra vertus, darbui su LGA 1150 lizdui skirtais Broadwell procesoriais bus reikalingos motininės plokštės, turinčios Intel 9 Series mikroschemų rinkinius. Jie bus išleisti iš anksto, kai pasirodys atnaujinta Haswell procesorių karta, o tai įvyks 2014 metų viduryje. Dabartinėse LGA 1150 motininėse plokštėse procesoriai Broadwell dirbti negalės, kadangi turės kiek kitokią maitinimo posistemę.

Kokiu būdu mobilių procesorių Broadwell vėlavimas gali įtakoti stacionarių versijų pasirodymą, kol kas pasakyti sunku. Kompanija Intel tik pažadėjo, jog įtakos Skylake kartos procesorių premjeros laikui tai neturės. Kompanija planuoja vėlavimą dėl Broadwell užlaikymo panaikinti per vieną arba kelis ketvirčius.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos