Steam Machines atsiras vietos ir AMD vaizdo plokštėms


Šios savaitės pradžioje kompanija Valve atskleidė savo žaidimų sistemų prototipų Steam machines technines specifikacijas. Kiekvienoje iš siūlomų konfigūracijų privalomai įdiegta nVidia vaizdo plokštė. Tai pamatę ekspertai padarė išvadą, kad bendradarbiauti su AMD kompanija Valve neketina.

Steam-Machines-valve

Šias spėlionės nusprendė paneigti kompanijos Valve atstovas Doug Lombardi, kuris pareiškė, kad 2014 metais bus išleidžiamos Steam Machines sistemos, kurios turės tiek nVidia, tiek ir AMD diskretines vaizdo plokštes, o jei reikės – ir Intel.

Kūrėjai iš Valve bendradarbiavo su visomis trejomis kompanijomis, kad atitinkamos aparatinės platformos būtų optimizuotos darbui su SteamOS, o ateityje šis bendradarbiavimas bus pratęstas, rašo puslapis Maximum PC.

Negalima sakyti, kad Valve atstovo paatviravimai dėl AMD vaizdo plokščių naudojimo tapo siurprizu: kompanija ne kartą buvo pažymėjusi, kad žaidimo platforma Steam Machines turės atvirą architektūrą, o surinkti sistemą galės kiekvienas norintis ir kiekvienoje kompiuterių parduotuvėje prieinamų komponentų. Dirbtiniai ribojimai šią koncepciją būtų pažeidę.

Priminsime, kad iki šiol Steam Machines konfigūracija numato tik nVidia vaizdo plokštes GeForce GTX Titan, GeForce GTX 780, GeForce GTX 760 arba GeForce GTX 660. Kokie bus pasiūlyti AMD grafinių adapterių variantai, kol kas Valve atstovai nepraneša.

Vienas komentaras

  1. Moribus parašė:

    Aiškus reikalas buvo, kad nvidia tik promotina šitą reikalą.


Kitos kategorijos naujienos