Steve Wozniak tvirtina, kad jo komentarai apie iPad Air neteisingai suprasti


Jau ne kartą buvo galima įsitikinti, kad vienas iš Apple įkūrėjų Steve Wozniak niekada neieško žodžio kišenėje, kalbėdamas apie kompanijos iš Kupertino produktus, o kartu negaili ir kritikos, kad ir kokia ji bebūtų. Vis tik pasirodo, kad neseniai S. Wozniak išsakyti komentarai apie naujuosius iPad britų žiniasklaidos buvo neteisingai interpretuoti.

wozniak-ipad4

Iš pradžių dėl S. Wozniak komentarų sunerimo viena iš jo gerų pažįstamų, kuri darbavosi prie autobiografinės knygos. Ji kreipėsi į S. Wozniak, prašydama viską paaiškinti. Šis serijoje el. laiškų teigė, jog jo žodžiai buvo neteisingai suprasti, o tai jau tampa prasta britų žiniasklaidos tradicija.

Visų pirma, S. Wozniak paaiškino, jog niekada nekritikavo naujųjų iPad. Jo žodžiais, su planšetiniais kompiuteriais viskas gerai. Tas faktas, jog jis nekeis savo iPad 4 su 128 GB kaupikliu, visiškai nereiškia, kad iPad Air yra nenusisekęs produktas.

Antra, S. Wozniak nesigainiojo kiekvienos Apple naujienos. Pavyzdžiui, iPad 4 jis įsigijo ne iš karto po anonso, o tik pasirodžius 128 GB versijai. Analogišku būdu buvo įsigytas MacBook Pro su 1 TB SSD kaupikliu, nors anksčiau jis dirbo su 750 GB įprastu kietu disku.

Kaip matyti, S. Wozniak orientuojasi į Apple mobilius įrenginius su maksimalia duomenų kaupiklio talpa, tokie jo asmeniniai pageidavimai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos