Vivante grafika spartesnė nei Tegra 4 ir Snapdragon 800


Mobilių grafinių sprendimų pasaulyje Vivante vardas dar nėra labai plačiai žinomas. Praėjusiais metais šios kompanijos rinkos dalis sudarė vos 0.3%. Tačiau jau 2013 metų pirmoje pusėje Vivante sugebėjo iškovoti net  9.8% rinkos. Atsižvelgiant į didžiulę konkurencinę aplinką, tai yra didžiulis pasiekimas. Kartu Vivante aktyviai dirba prie naujų sprendimų, pavyzdžiui, praėjusį mėnesį buvo pristatyti Vega kartos procesoriai.

Įdomu tai, kad Vega procesorių GPU pasižymi ne tik kompaktiškumu, tačiau ir labai patraukliu spartos lygiu: populiariuosiuose testuose Vivante sprendimai už savo nugarų palieka tokius grandus, kaip Adreno 330 (Qualcomm Snapdragon 800) ir nVidia Tegra 4. Šaltinių teigimu, VIvante produktas sugebėjo nugalėti testo GL Benchmark (GFXBench) versijose 2.5 ir 2.7.

vivante-gfxbench

Greitu metu, kaip jau žinome, kompanija nVidia pristatys savo naująjį procesorių Tegra 5 su Kepler architektūros grafikos posisteme. Pastaroji savo produktyvumo lygiu žada aplenkti ne tik praėjusios kartos stacionarias vaizdo plokštes (pavyzdžiui, GeForce 8800 GT), tačiau ir plačiai paplitusią žaidimų konsolę Playstation 3. Kuo atsakys kompanija Vivante, mums dar teks sužinoti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos