Windows 8.1 žaidėjams atnešė daugiau problemų, nei naudos


Kompiuterinių žaidimų gerbėjai iš įvairių pasaulio šalių pradėjo skųstis dėl naujojo kompanijos Microsoft operacinės sistemos atnaujinimo Windows 8.1: paaiškėjo, kad įdiegus jį ima „stabdyti“ kai kurie žaidimai, praneša Reddit.com.

Call-of-Duty-Game-Windows-8-1

Pasirodo, tai susiję su klaida programinėje sistemoje DPI, atsakingoje už pikselių tankio apdorojimą veikiant iškart su keliais monitoriais. Dėl šios klaidos Windows 8.1 negali tiksliai atpažinti kompiuterinės pelės siunčiamų signalų, tad pelės žymeklis ekrane ima periodiškai „tampytis“, laikas nuo laiko judėdamas iš vienos ekrano pusės į kitą, sakoma pranešime.

Vartotojai interneto forumuose skundžiasi, kad tokia klaida trukdo ne tik žaisti žaidimus, bet ir dirbti su įprastinėmis biuro programomis. Pasak jų, minėtieji trukdžiai iki Windows 8.1 atnaujintuose kompiuteriuose pastebimi žaidžiant žaidimus, kurie nėra suderinami su „Raw Input“ arba „Direct Input“ programine įranga (visi „Call of Duty“ serijos žaidimai, „Metro 2033“, „Deus Ex: Human Revolution“ ir kt.).

Šaltinio teigimo, korporacijos Microsoft atstovai šios problemos kol kas nekomentuoja.

Šaltinis: Balsas.lt

16 komentarai (-ų)

 1. saulius parašė:

  Metro 2033 dabar zaidziu, ir su 8.1… tai kazkaip nematau jokios problemos istikruju

  • dequesto parašė:

   Gi aiskiai parasyta, kad problema tiems, kurie zaidzia su keliais monitoriais.

 2. Mikstmekeliukst parašė:

  windows 8.1 atnaujinimas mane nemaloniai nustebino,nes tinkamai nesusikalba su kai kuriais driveriais.Tai iššaukė suprastėjusi visos sistemos darbą,lėta užkrova,neveikiančia ekrano šviesumo reguliavimo funkcija,bei kitas problemas kuriu nebuvo prieš atnaujinima su windows 8.Keista tačiau su žaidimais tokiais kaip battlefield bc 2,grid 2 ar senuku company of heroes problemu nekilo.

 3. aaa parašė:

  o reklamavo, kad Windows 8.1 versijoje kaip tik bus žymiai pagerintas darbas su keliais monitoriais …

 4. Moribus parašė:

  Ai, žaidžiu ar su win95 ir vargo nematau, nesuprantu išvis kam čia naujint OS.

 5. Raimis parašė:

  Išvis keista kaip čia apie internetą sužinojai…

 6. SS parašė:

  Draugas prieš mėnesį pirko Samsungo ultrabuką su Windows 8. Instaliavo 8.1, nu ir ką: juodas ekranas, viduryje mirksi pelytė, safe mode neveikia, leidžia atstatyti tik gamyklinius parametrus. Teko išimti HDD ir perkopijuoti duomenis. Ačiū Microsoftui už tokius atnaujinimus, kaip, beje, ir Samsungui už tvarkykles bei normalaus recovery nebuvimą.

  • Leons parašė:

   Flamewar pradėt nenoriu, bet iš Samsung laptopų atveju daug tikėtis yra tiesiog gėdinga ir negražu 😀

  • Mikstmekeliukst parašė:

   Tenka pritarti nes mano ankščiau išvardintos problemos po win 8.1 atnaujinimo kilo su samsung series 3 laptopu.Savaitele pabandes jas susitvarkyti galiausiai nusprendžiau atkurti windows 8 iš samsung palikto recovery skirsnio HDD.Mano atveju kietojo disko išimti neprireikė,viskas atsistatė puikiai.Pikta kad samsung reklamuoja greičiau isidiegti win 8.1,nors daugelis driveriu tinkamai ar visai neveikia su šiuo atnaujinimu.Taip pat keista ka microsoft ten tokio pridarė kad win 8 driveriai jau nebetinka 8.1 naujiniui.

   • Arturas parašė:

    Man tas pats buvo , po 8.1 iputimo juodas ekranas. todel kad vaizdo plokstes draiveriai nebuvo atnaujinti iki 8.1 win versjos. dabar ok.
    bet su DPI problemu yra ir kai VIENAS monitorius.
    Is samsungo palaikymo – 0.
    touchpadas multifunkciju nebepalaiko visu… GEDA!

 7. tadas parašė:

  linksmieji windows 8 kalniukai tesiasi 🙂 man uztenka su win8.1 per virtualbox pasizaisti, nuolat koks kreivas dalykas islenda, tenka per naujo instaliuoti. gerai, kad nereikia normalios win7 sitaip daznai tvarkyti, a tai be nervu jau seniai sedeciau.

 8. k parašė:

  I tuos laptopus prideda visokio brudo, o kai reik atsinaujint OS, tai arba driveriai arba dar kas nors

 9. Kromvelis parašė:

  O šiaip, man win 8.1 net ir labiau patinka už win8. Buvo bėdų su geforce 635M draiveriais po atnaujinimo, nenaudojo kortos visai. Bet po draiverių perrašymo – bėdos dingo. Buvo dar bėdų su desktopo ikonom, kai kurių aplikacijų raiška, IE puslapių atvaizdavimu, bet viskas išsprendžiama. O labiausia patinkantis dalykas tai „start“ mygtukas ir admino konsolė kontekstiniame meniu.


Kitos kategorijos naujienos