Windows Phone skirta nauja Youtube versija daugiau nėra aplikacija


Kai pradedame kalbėti apie Youtube aplikacijos versiją, skirtą operacinei sistemai Windows Phone, santykiai tarp Google ir Microsoft kažkodėl labai smarkiai pabjursta. Iš pradžių Microsoft dar gegužės mėnesį išleido mobilią aplikacijos versiją, kurią Google greitai užblokavo, motyvuodama reklamos draudimo ypatumais. Rugpjūčio mėnesį buvo anonsuota nauja aplikacijos versija, tačiau po kurio laiko ji taip pat buvo užblokuota.

YouTube_Web_Player

Panašu, kad Microsoft šios pjautynės jau gerokai įgriso, tad daugiau nebuvo išleista aplikacijų, kurios atitiktų aplikacijoms keliamus Google aukštus reikalavimus. Eilinė versija, pažymėta numeriu 3.2, buvo išleista prieš porą dienų, tačiau tai jau nėra aplikacija, kaip mes ją pripratę matyti – dabar ji tiesiog nukreipia Windows Phone vartotojus į mobilų Youtube puslapio versiją. Vartotojo paskyros valdymo, vaizdo klipo nusiuntimo ir pranešimų funkcija nenumatyta.

Windows Phone operacinei sistemai yra sukurta keletas alternatyvių programų, skirtų darbui su Youtube. Tarp tokių galima paminėti myTube, PrimeTube, populiariąją MetroTube ir eilę kitų.

Panašu, kad kompanija Google ir toliau nenori skirti pakankamai dėmesio Microsoft mobiliai platformai, nors Windows Phone populiarumas ir auga. Sinchronizacija su Google Account sistema ir toliau šlubuoja – nesklandumai kilo po to, kai Google nutraukė modulio „Exchange ActiveSync“ palaikymą. Be viso to, oficialių WP aplikacijų, skirtų darbui su Google tarnybomis, skaičius ir toliau išlieka labai nedidelis.

Vienas komentaras

  1. Darius parašė:

    Nu blemba, Google nutraukė modulio „Exchange ActiveSync“ palaikymą, taciau visvien android’as palaiko daugaiu exchange funkciju negu WP. Kas per nesamone?!?!


Kitos kategorijos naujienos